Hekimoğlu Zeynep Kimdir? Kaç Yaşında? Damla Colbay Sevgilisi Var Mı?

damlacolbay.instagram_16_9_1614752315

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan Hekimoğlu dizisinde heyecan artmaya devam ediyor. Yabancı bir diziden ülkemize uyarlama olan Hekimoğlu dizisi izleyenleri etkilemeyi başarıyor. Dr. House dizisinden ülkemize uyarlanan Hekimoğlu dizisi oyuncu kadrosu ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Kanal D’nin sevilen dizisi Hekimoğlu’nun oyuncu kadrosunda çok sevilen ünlü isimler yer alıyor. Dizide yer alan ünlü isimlerin yanında ekranlara yeni yeni gelmeye başlayan ve kısa sürede ekranların aranan yüzleri olmaya aday olan isimler de dizide yer alıyor. Son günlerde gündeme yaşadığı aşk ve sevgilisi ile gelen Hekimoğlu’nun Zeynep’i Damla Colbay izleyenlerin ilgi odağı oldu. Doktor sevgilisi ile gündeme gelen Damla Colbay’ın kim olduğu, yaşı, memleketi ve dizileri merak ediliyor. Hekimoğlu Zeynep kimdir? Damla Colbay kimdir, kaç yaşında? Sevgilisi var mı?

Dr. House dizisi dünyada çok büyük beğeni toplayan ve büyük kitlelere ulaşan bir yabancı dizidir ve ülkemize Hekimoğlu ismiyle uyarlanmıştır. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına gelen Hekimoğlu dizisinin konusu, karakterleri ve karakterlere hayat veren oyuncuları da oldukça merak ediliyor.  KargaSeven ve OJO Pictures imzalı Hekimoğlu dizisi geçtiğimiz sene Aralık ayından beri ekranlara gelmeye devam ediyor. Hekimoğlu dizisine 2020 Aralık ayında katılan Zeynep karakteri ise izleyenlerin sık sık araştırdığı isimlerden biri olmaya devam ediyor. Hekimoğlu dizisinde Zeynep karakterine hayat veren başarılı oyuncunun kim olduğu ise izleyenlerin dikkatini çekiyor. Peki, Hekimoğlu Zeynep kimdir? Damla Colbay kimdir, kaç yaşında ve sevgilisi var mı?

Hekimoğlu Zeynep Kimdir?

Hekimoğlu dizisinde Zeynep Can olarak tanıdığımız karakter diziye sonradan katılan karakterler arasındadır. Dizide Zeynep Can karakterine Damla Colbay hayat vermektedir. Damla Colbay’ın hayat verdiği Zeynep karakteri dizide iyi kalpli, sevecen ve başarılı bir doktordur.

Damla Colbay Kimdir?

Hekimoğlu dizisinde canlandırdığı doktor Zeynep Can karakteri ile ün kazanan Damla Colbay’ın kim olduğu, hayatı, yaşı ve sevgilisi merak ediliyor. Genç, güzel ve başarılı bir oyuncu olan Damla Colbay, 14 Ocak 1993’te İzmir’de doğmuştur. Damla Colbay 28 yaşındadır. 28 yaşında olan İzmirli güzel oyuncu Damla Colbay, Dokuz Eylül Üniversitesi’nin Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümünde okumuş ve başarıyla mezun olmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra staj yapmak için İstanbul’a gelen Damla Colbay kendisini kamera karşısında bulmuştur. Damla Colbay’ın ilk oyunculuk deneyimi bir televizyon dizisi ile olmuştur. İlk dizisi olan Kara Para Aşk’ta Demet karakterine hayat veren Damla Colbay, 2014 yılından bu yana ekranlarda yer almaktadır. Kara Para Aşk dizisinden sonra 2015 yılında Hayat Mucizelere Gebe dizisinde İnci karakterine hayat veren Damla Colbay sonrasında ekranların popüler dizilerinden olan İçerde dizisinde yer almıştır. 2016’da yayınlanan İçerde dizisinde 2 sezon yer alan Damla Colbay ekranların aranan yüzlerinden biri olmayı başarmış ve kendisini izleyenlere tanıtmıştır. Damla Colbay, İçerde dizisinde Eylem karakterini oynamıştır. 2019 yılında kısa bir süre Zengin ve Yoksul dizisinde Aysel karakterine hayat veren Damla Colbay şimdilerde Hekimoğlu dizisinde yer almaya başlamıştır. Hekimoğlu dizisinde Zeynep Can karakterine hayat vermektedir. Damla Colbay’ın boyu 1.70 metredir. Damla Colbay evli değildir, bekardır. Damla Colbay’ın sevgilisi vardır. Damla Colbay dizideki rolü gibi doktor biriyle beraberdir. Damla Colbay’ın sevgilisi İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli olan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı, Dr. Ali Osman Çiçek’tir.

Damla Colbay Yer Aldığı Diziler

2019 – Hekimoğlu (Zeynep Can) (Tv Dizisii)

2019 – Zengin ve Yoksul (Aysel) (TV Dizisi)

2016 – İçerde (Eylem) (TV Dizisi)

2015 – Hayat Mucizelere Gebe (İnci) (TV Dizisi)

2014 – Kara Para Aşk (Demet) (TV Dizisi)

Yorumlar kapalı.