Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Genel

20 Kasım 2020 Cuma 14:29:52

Kadın gardiyan, mahkumla 7 ay süren ilişkisini itiraf etti!

Avustralya’da bir cezaevinde akıllara durgunluk veren bir oly yaşandı. Sydney kentinde bir cezaevinde gardiyan olarak çalışan Melissa Goodwin, bir mahkumla 7 ay boyunca ilişki yaşadığını itiraf etti.

Avustralya, çalıştığı cezaevindeki bir mahkumla 7 ay boyunca cinsel ilişkiye girdiğini itiraf eden Melissa Goodwin’i konuşuyor. Bu yıl Mayıs ayında evinde gözaltına alınan Goodwin’in, mahkumla ilişkiye girdiği için suçlu bulunduğu belirtildi.

Silverwater’da bir tutuklu kabul merkezinde çalışan 25 yaşındaki Goodwin, Corey London isimli mahkumla 7 ay boyunca cinsel ilişkiye girdi. Suçlu bulunan gardiyanın bir sonraki duruşmasının 2021 yılı yaz aylarında görüleceği aktarıldı.

Duruşması en az 6 ay sonrasına ertelenen ve bu yıl hapse atılmayacağını duyan kadın gardiyanın, bu duruma üzülmesi dikkatlerden kaçmadı.

Genç gardiyanın hapishaneye yasak mal sokması nedeniyle görevi kötüye kullanma suçlaması yöneltildiği belirtildi. Birkaç hafta sonra cinsel ilişki iddialarını kabul eden Goodwin’in bu suçlamasının düşürüldüğü kaydedildi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı