Kanal D Çatı Katı Aşk 8. bölüm Ful tek parça izle youtube Çatı Katı Aşk 8. bölüm

Çatı Katı Aşk 8. bölüm tek parça izle! 8. bölüm fragmanı yayınlanması akabinde ve akşam 20.00 de dizi başlayıp bittikten sonra haberimizde paylaşılacaktır.  Çatı Katı Aşk 8. bölüm fragmanı yayınlandı . Her hafta Perşembe akşamları FOX TV ekranlarında olan ve yayınlandığı işk bölümden itibaren adından çok sık bahsettiren Çatı Katı Aşk dizisi Başlayana Yei hayat dizisi ile birlikte reytinglerde sekteye uğradığı ifade edilirken, final yapmasının bile söz konusu olacağı sosyal medya da çok konuşulmuştu. Yayınlanan Çatı Katı Aşk 8. bölüm fragmanında Sevda nın bulduğu şey geceye damgasını vuracaktır. 

Çatı Katı Aşk 8. bölüm fragmanı yayınlandı . Her hafta Perşembe akşamları FOX TV ekranlarında olan ve yayınlandığı işk bölümden itibaren adından çok sık bahsettiren Çatı Katı Aşk dizisi Başlayana Yei hayat dizisi ile birlikte reytinglerde sekteye uğradığı ifade edilirken, final yapmasının bile söz konusu olacağı sosyal medya da çok konuşulmuştu. Yayınlanan Çatı Katı Aşk 8. bölüm fragmanında Sevda nın bulduğu şey geceye damgasını vuracaktır. 

Sevda'nın sahte evlilik cüzdanını bulması ilebirlikte Yılmaz ailesine gerçeği paylaşacak mı sorusu Çatı Katı Aşk 8. bölüm fragamanında aranmaya başladı. Sizler için Çatı Katı Aşk 8. bölüm fragmanını paylaştık. Öte yandan Sevda nın Yaseminin sebep olduğu evde ufak bir tehlike atlatması da geceye damgasını vuracağa benziyor. Çatı Katı Aşk 27 Ağustos Perşembe akşamı ekranlara gelecek. İşte, Çatı Katı Aşk 8. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların kısa özeti.

Çatı Katı Aşk 8. bölüm tek parça izle! 8. bölüm fragmanı yayınlanması akabinde ve akşam 20.00 de izi başlayıp bittikten sonra haberimizde paylaşılacaktır. 
Kanal d'de yayınlandığı günden bu yana adından söz ettiren ve her geçen gün daha da da fazla kişi tarafından izlenen Çatı Katı Aşk'nın yeni bölümü geçtiğimiz hafta yayınlandı. İzleyicilerin sabırsızlıkla beklediği yeni bölümde yaşanacaklar merak ediliyor. Çatı KAtı Aşk 8. bölüm özeti ve fragmanı nı haberimize paylaştık.

Öte yandan ÇAtı KAtı Aşk'ı geçtiğimiz haftaki bölümünü kaçıranlar için ÇAtı KAt Aşk 7. bölüm izle linki de haberimizdeyer alıyor.

Çatı Katı Aşk 7. bölüm tek parça, full ve Kanal D  izle seçeneklerini de bu sayfada görebilirsiniz. 


Kanal D'nin yaz sezonuna damga vuran ve perşembe günlerinde de reyting kozu haline gelen yeni dizisi Çatı KAtı Aşk bu akşam saatler 20:00'yi gösterdiğinde yeni bölümü ile ekranlarda olacak. . Tam isabet olarak gösterilen ve her hafta binlerce kişiyi de ekran başına kilitleyen dizinin bu akşam yayınlanacak bölümünde yaşanacaklar da merakla bekleniyor ve izlenmek isteniyor. Çatı KAtı Aşk 8. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alırken bölüme dair özet de sizlerle birlikte. 

ÇATI KATI AŞK 8. BÖLÜM ÖZETİ

Ateş Ayşen’den beklediği cevabı alamadığı için evi terk edip giderken Sevda’nın sahte evlilik cüzdanını bulması işleri iyice karıştırır.

Sevda’ya engel olmaya çalışan Yasemin biraz fazla patırtı gürültü yapınca bütün evi ayaklandırmıştır. Demir’in de olaya dahil olmasıyla Sevda küçük bir kaza geçirir ve durum gençlerin Sevda’ya bekçilik yapmasına, sırlarını ifşa etmemesi için yanlarından ayırmamasına kadar gider. 

Ateş Ayşen’i daha fazla üzmemek için ondan uzaklaşarak kendini arabaya verir. En kısa zamanda arabayı toparlayacak, yarışlardan para kazanacak ve Yasemin’le girdikleri bu oyunu sonlandıracaklardır. Bu iki arada aşk hem Ateş’i hem Ayşen’i hem de diğerlerini derinden etkilemeye başlamıştır. Süheyla ve Şuayip’in başlattığı internetten yemek satışları dükkanın da namını arttırınca kendilerine yeni bir yer açmak isterler. Bu konu Süheyla ve Yasemin rekabetine sebep olur.

Süheyla mantıcı dükkânlarında işlere el koyarken, Yasemin de Antikacının bir bölümünü kafeye çevirip orada hünerlerini sergilemeye karar verir. Bu karar Yasemin ve Demir’i birbirlerine biraz daha yaklaştırır. Her şey yoluna girmiş, satışlar artmış, aşıkları tehdit eden unsurlar bir bir ortadan kalkmıştır ki Sevda’nın dili çözülüverir. Dahası Asaf’ın da eline geçirdiği kozu Ateş’i döndürmek için kullanması mutlu günün akşamını kabusa çevirir.

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2020, 19:07
YORUM EKLE