Masumiyet Ela Kimdir? Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

ilayda-alisan-kimdir-masumiyet-ela-si-ilayda-13952840_8189_amp

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ömür Atay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu Sırma Yanık’ın yazdığı Masumiyet dizisi, ekranlarda izleyicisi ile buluşmaya başladı. Ekranlara gelmesiyle birlikte de en çok aranan başlıklar arasına girmeye başladı. FOX TV’de yayınlanan ve sıra dışı konusuyla izleyenleri etkilemeyi başaran Masumiyet dizisinin oyuncuları da oldukça beğeni topladı. Masumiyet dizisi oyuncu kadrosunda hem yıllardır ekranlarda olan usta oyuncular yer alıyorken hem de genç ve yetenekli oyuncular yer alıyor. Yeni oyunculardan olan ve güzelliği, yeteneği ile ekranların aranan yüzü olmaya aday olan bir kadın oyuncu Masumiyet dizisinde başrol oyuncu olarak yer alıyor. Masumiyet dizisinde 19 yaşındaki Ela karakterine hayat veren İlayda Alişan izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Duru güzelliği, masum yüzü ile İlayda Alişan dizinin yıldızı olmaya aday. Peki, Masumiyet Ela kimdir? Gerçek adı ne? İlayda Alişan kimdir? Kaç yaşında?

Başrollerinde Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ gibi usta isimlerin yer aldığı Masumiyet dizisinde genç oyuncular da izleyenlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Masumiyet dizisinde yer alan ana karakterlerden Ela ise izleyenlerin en çok dikkatini çeken isimlerden biri oldu. Masumiyet dizisinde Ela karakterine güzel oyuncu İlayda Alişan hayat veriyor. İlayda Alişan’ın hayat verdiği Ela karakteri, Masumiyet dizisinin merak edilen isimlerinden biridir. Masumiyet Ela kimdir? Gerçek adı nedir?

Masumiyet Ela Kimdir?

Masumiyet Ela, Bahar’ın 19 yaşındaki kızıdır. 19 yaşına gelmiş olan ve liseyi bitirip üniversiteye gitme heyecanı yaşayan Ela’yı beklemediği kötü olaylar beklemektedir. Ela, 19 yaşına geldiği için kendisini her şeyi yapabilecek güçte ve bağımsızlıkta zannetmektedir. Annesinin babasının onun için bir şey yapmadığını ve bilmediğini söylemektedir. Masumiyet Ela, hayatının en güzel zamanlarında yanlış adama aşık olduğu için korku dolu deneyimler yaşayacaktır. Ela’nın yanlış adama aşık olması az daha canından olmasına sebep olacaktır. Ela, başına buyruk tavırları ve ben bilirim tavırlarıyla hem kendi başına hem de ailesinin başına birçok iş açacaktır.

Masumiyet Ela Gerçekte Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Masumiyet Ela izleyenlerin dikkatini çekmeyi başaran isimlerden biri oluyor. Masumiyet Ela gerçekte kimdir, gerçek adı ne diyo pek çok soru soruluyor. Masumiyet Ela’nın gerçek adı İlayda Alişan’dır.

İlayda Alişan Kimdir?

Şimdilerde Masumiyet dizisinde Ela karakterine hayat veren başarılı oyuncu İlayda Alişan’ın kim olduğu, hayatı ve yaşı merak ediliyor. Masumiyet’in Ela’sı İlayda Alişan, 1 Ocak 1996 yılında İstanbul’da doğmuştur. 25 yaşında olan İlayda Alişan, İstanbulludur. Lise eğitimini Behçet Kemal Çağlar Lisesi’nde tamamlayan İlayda Alişan sonrasında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Moda Tasarım okumuştur. Küçük yaşlardan beri oyunculuğa ve kameralara meraklı olan İlayda Alişan, babasının arkadaşı sayesinde bu sektöre adım atmıştır. Babasının arkadaşı ve aile dostları olan bir yakınının İlayda Alişan’ı sürpriz bir şekilde ajansa kayıt yaptırmasının ardından İlayda Alişan dizilerde yer almaya başlamış ve sektöre adım atmıştır. Sektöre adım attığında daha küçük bir çocuğuyken şimdilerde 25 yaşında güzelliği ile izleyenleri kendisine hayran bırakan başarılı bir oyuncudur. Minyon olduğu için küçük gösteren ve dizilerde daha çok genç kız rolünde olan İlayda Alişan’ın boyu 1.60 metredir ve 48 kilodur. Birçok bilinen ve ünlü markanın reklam filminde oynayan İlayda Alişan, Bir Çocuk Sevdim dizisinde Merve karakteriyle ilk dizi deneyimini yaşamıştır. Bir Çocuk Sevdim dizisinden sonra da pek çok dizide oynamaya devam etmiştir. İlayda Alişan’ın oynadığı diziler; Gönül Hırsızı, Benim Adım Gültepe, Serçe Sarayı, Bana Sevmeyi Anlat, Çukur, Hakan: Muhafız, Terapist gibi dizilerde rol almıştır. Şimdilerde ise Star TV’de yayınlanan Masumiyet dizisinde Ela Yüksel karakterine hayat vermektedir.

Yorumlar kapalı.