Menajerimi Ara 1 . bölüm full kesintisiz izle - Menajerimi Ara 2. bölüm fragmanı dizi izlendi mi

Menajerimi Ara 1. bölüm full izle Star Tv ekranlarında bu akşam yerini aldı. Çiçeği burnunda dizi Menajerimi Ara 1. bölüm izle yemeyenler için vereceğimiz link ile Star tv Menajerimi Ara dizisine ulaşacak ve Menajerimi Ara 1. bölüm izleyeceksiniz. Star Tv ekranlarında bu akşam yayınlanan Menajerimi Ara 1. bölümü neler oldu aramasının yanında Menajerimi Ara 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları da mevcuttu. Ekranlarda ben de varım demek için dikkat çeken fragmanı ile karşımıza çıkan ve herkesi merakta bırakan Menajerimi Ara bakalım izleyiciden kaç puan aldı

Menajerimi Ara 1 . bölüm full kesintisiz izle - Menajerimi Ara 2. bölüm fragmanı dizi izlendi mi

Menajerimi Ara 1 . bölüm full kesintisiz izle Menajerimi Ara 1. bölüm izle Star Tv ekranlarında bu akşam yerini aldı. Çiçeği burnunda dizi Menajerimi Ara 1. bölüm izle yemeyenler için vereceğimiz link ile Star tv Menajerimi Ara dizisine ulaşacak ve Menajerimi Ara 1. bölüm izleyeceksiniz. Star Tv ekranlarında bu akşam yayınlanan Menajerimi Ara 1. bölümü neler oldu aramasının yanında Menajerimi Aa 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları da mevcuttu. Ekranlarda ben de varım demek için dikkat çeken fragmanı ile karşımıza çıkan ve herkesi merakta bırakan Menajerimi Ara bakalım izleyiciden kaç puan aldı. 

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun başrolünü paylaştığı ve ünlü dünyasındaki egolu yşamların konu edinildiği yabancı filmden esinlenerek dizi haline getirilmiş Menajerimi Ara 1. bölüm Akabinde hemen Menajerimi Ara 2. bölüm fragmanı da yayınlandı. Call My Agent serisinden uyarlanan Menajerimi Ara senaryosunu ise Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak yazmış. Aylardır merakla beklenen Menajerimi Ara 1. bölüm full izle linki ve Menajerimi Ara 2. bölüm fragmanı detayları ile haberimizde.

MENAJERİMİ ARA KONUSU

Menajerimi Ara 1. Bölüm Konusu; Hayallerinin peşinde Antalya’dan İstanbul’a taşınan Dicle, sinema dünyasında kendine bir yer açmak ve bu devasa, acımasız şehirde tutunmak için canla başla uğraşmaktadır. Aylardır iş aramasına rağmen her gittiği yapım şirketinden geri çevrilir. Ne yazık ki kısa zamanda hayallerini süsleyen bu sektörün köpekbalıklarıyla dolu olduğunu kavrar. Bütün umutlarının tükendiği yerde yardım isteyebileceği tek bir insan kalmıştır; yıllardır görmediği, kendisini daha doğmadan terk eden babası Kıraç Özdal… Piyasanın en ünlü menajerlik şirketlerinden biri olan Ego Ajans’ın beş ortağından biri olan Kıraç, varlığını herkesten sakladığı kızı Dicle’yi karşısında gördüğünde şoke olur. Babasının yardım ricasını savuşturmaya çalışması Dicle’nin gururunu çok kırar… Ama hiç beklenmedik bir anda karşısına büyük bir fırsat çıkar ve babasına rağmen Feris’in ona yaptığı iş teklifini kabul eder. Şimdi Kıraç bunu duyduğunda neler olacak?

MENAJERİMİ ARA OYUNCU KADROSU

Kıraç Özdal (Barış Falay)

Feris Dikmen (Canan Ergüder)

Çınar Bilgin (Fatih Artman)

Dicle Ertem (Ahsen Eroğlu)

Barış Havas (Deniz Can Aktaş)

Peride Şener (Ayşenil Şamlıoğlu)

Emrah Ayoğlu (Semi Sırtıkkızıl)

Gülin Yetik (Gamze Karaduman)

Beren Kahraman (Yaprak Medine)

Jülide (Nazlı Senem Ünal)

Bekir (Bedir Bedir)

Leyla (Pınar Ünsal)

Mayda (Aslı Mavitan)

Meral (Buse Sinem İren)

Ece (Duygu Şen)

Aydın (İdeal Beran Kotan)

Her hafta konuk oyuncu alınacağı açıklanan Menajeri Ara dizisnde bu hafa konuk oyuncu Tuba Büyüküstün oldu. Dizi de senaryo gereği  Çınar2ın oyuncusudur ve yurt dışından çok büyük bir film teklifi almıştır. ve egolarıyla dolu herkes bu konuyu konuşmya başlamıştır bile. Çınar ortaya çıkan bazı sorunlarla uğraşadursun, Feris yeni asistanı konusunda aklındaki şaibeleri silip ona güvenebilecek midir? 

MENAJERİMİ ARA 1. BÖLÜM İZLE

Sonrasında su gibi giden olaylar ile birlikte Dicle barış arasında bir tanışıklık ve akabinde de büyük bir macera başlar... Bakalım Menajerimi Ara 1. bölüm izle linkinde karşımıza neler çıkacak? Menajerimi Ara 2. bölüm fragmanı izle de neler yaşanacak 

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2020, 01:51
YORUM EKLE