Menajerimi Ara 2. yeni bölüm fragmanı izle Feris dicle ye güvenecek mi İLAN365

Menajerimi Ara 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Çok büyük umutlarla başlayan ve başladığı gibi de çok fazla kişi tarafından merak edilen ve izlenilen Menajerimi Ara 2. bölüm fragmanı ilk günden itibaren çok merak edilmişti. Yayınlandığı lk gün Menajerimi Ara 1. bölüm izle aramaları binlerce kişi tarafından yapılmakta iken Dicle'nin Antalya'dan İstanbul'a uzanan iş bulma ve sinema dünyasında ünlü olma çalışmaları gidişatı çok merak edildi. Yayınlanan Menajerimi Ara 1. bölüm sonrasında Menajerimi Ara 2. bölüm 1. fragmanı binlerce kişi tarafından izlenmiş geçtiğimiz günde Menajerimi Ara 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. 

Menajerimi Ara 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba günü yayınlanan ve çok büyük umutlarla başlayan ve başladığı gibi de çok fazla kişi tarafından merak edilen ve izlenilen Menajerimi Ara 2. bölüm fragmanı ilk günden itibaren çok merak edilmişti. Yayınlandığı lk gün Menajerimi Ara 1. bölüm izle aramaları binlerce kişi tarafından yapılmakta iken Dicle'nin Antalya'dan İstanbul'a uzanan iş bulma ve sinema dünyasında ünlü olma çalışmaları gidişatı çok merak edildi. Yayınlanan Menajerimi Ara 1. bölüm sonrasında Menajerimi Ara 2. bölüm 1. fragmanı binlerce kişi tarafından izlenmiş geçtiğimiz günde Menajerimi Ara 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. 

Ünlü olmak için Antaly'dan İstanbul'a uzanan yaşamın başrol olarak oynandığı  Menajerimi Ara dizisi  çok yankı uyanırdı. İstnabul'a gelen dicle'nin tek emeli bbası babası Kıraç'tır. Babası Kıraç2ın kapısını çalan Dicle istediği yanıtı bulamayacak ve sonrasında da yolu da bol bol ünlünün bulunduğu ajansa düşecektir. Feris'in kendisine teklifi babasını da şok edecekken Menajerimi Ara 1. bölümü tamamını izleyebilir ve Menajerimi Ara 2. bölüm fragmanına haberimizden ulaşabilirsiniz. 

MENAJERİMİ ARA DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Barış Falay (Kıraç)

Canan Ergüder (Feris)

Faith Artman (Çınar)

Ayşenil Şamlıoğlu (Peride)

Ahsen Eroğlu (Dicle)

Deniz Can Aktaş (Barış)

Semi Sırtıkkızıl (Emrah)

Gamze Karaduman (Gülin)

Nazlı Senem Ünsal (Jülide)

Bedir Bedir (Bekir)

Pınar Ünsal (Leyla)

Aslı Mavitan (Mayda)

Yaprak Medine (Beren)

Buse Sinem İren (Meral)

Duygu Şen (Ece)

İdeal Beran Kotan (Aydın)

1. Bölüm Özet:

Hayallerinin peşinde Antalya’dan İstanbul’a taşınan Dicle, sinema dünyasında kendine bir yer açmak ve bu devasa, acımasız şehirde tutunmak için canla başla uğraşmaktadır. Aylardır iş aramasına rağmen her gittiği yapım şirketinden geri çevrilir. Ne yazık ki kısa zamanda hayallerini süsleyen bu sektörün köpekbalıklarıyla dolu olduğunu kavrar. Bütün umutlarının tükendiği yerde yardım isteyebileceği tek bir insan kalmıştır; yıllardır görmediği, kendisini daha doğmadan terk eden babası Kıraç Özdal… Piyasanın en ünlü menajerlik şirketlerinden biri olan Ego Ajans’ın beş ortağından biri olan Kıraç, varlığını herkesten sakladığı kızı Dicle’yi karşısında gördüğünde şoke olur. Babasının yardım ricasını savuşturmaya çalışması Dicle’nin gururunu çok kırar… Ama hiç beklenmedik bir anda karşısına büyük bir fırsat çıkar ve babasına rağmen Feris’in ona yaptığı iş teklifini kabul eder. Şimdi Kıraç bunu duyduğunda neler olacak? Bu sırada Ego Ajans yeni maceralarla çalkalanmaktadır. Çınar’ın oyuncusu Tuba Büyüküstün, yurtdışından çok önemli bir yönetmenden film teklifi almıştır ve daha şimdiden bütün sektör bunu konuşmaya başlamıştır bile… Ama ne yazık ki Çınar’ın hiç hesaba katmadığı bir sorun çıkar ortaya… Çınar bu sorunu çözmeye çalışırken Feris de yeni asistanını tanımaya ve ona güvenip güvenemeyeceğini tartmaya çalışır. Bu esnada Dicle, bilmeden Feris’in yeni starı Barış’la tanışır ve beklenmedik bir maceraya atılmak zorunda kalır, acaba buna Feris ne diyecek? Yapım Ekibi Yapım: Ay Yapım Yapımcı: Kerem Çatay Yönetmen: Ali Bilgin Senaryo Yazarı: Yelda Eroğlu, Yeşim Çıtak İdari Yapımcı: Ali Demir 2. Yönetmen: Elif Turgay Görüntü Yönetmeni: Selim Demiratar Sanat Yönetmeni: İsmail Durmaz Müzik: Saki Çimen, Uğur Ateş

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2020, 01:27
YORUM EKLE