Menajerimi Ara 3. bölüm full izle 8 Eylül 2020 kesintisiz - Star TV PUHUTV Menajerimi Ara 4. bölüm fragmanı son bölüm Dicle galadan kaçacak mı?

Menajerimi Ara 3. bölüm full kesintisiz izle Menajerimi Ara 3. bölüm izle Star Tv ekranlarında bu akşam yerini aldı. Menajerimi Ara 3. bölümü bitmesi akabinde PUHU TV menajerimi ara dizisini izleyebilirsiniz. Geçtiğimiz hafta başlayan Menajerimi Ara milyonlarca kişinin ekranında yer almışken henüz ilk bölümünün çok izlenmesi ile akabinde 2. bölümü de çok izlendi Star TV 8 eylül akşamında Menajerimi Ara 3. bölümü ile ekranlara geldi. Ve Menajerimi Ara 3. bölümü ile de çok merakla arandı. Çiçeği burnunda dizi Menajerimi Ara 3. bölüm izle yemeyenler için vereceğimiz link ile Star tv Menajerimi Ara dizisine ulaşacak ve Menajerimi Ara 3. bölüm izleyeceksiniz. Star Tv ekranlarında bu akşam yayınlanan Menajerimi Ara 3. bölümü neler oldu aramasının yanında Menajerimi Ara 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları da mevcuttu. Ekranlarda ben de varım demek için dikkat çeken fragmanı ile karşımıza çıkan ve herkesi merakta bırakan Menajerimi Ara bakalım izleyiciden kaç puan aldı.  Menajerimi  Ara PUHU tV  izle linki de şu sırlar aktif edildi. 

Menajerimi Ara 3. bölüm full izle 8 Eylül 2020 kesintisiz - Star TV PUHUTV  Menajerimi Ara 4. bölüm fragmanı son bölüm Dicle galadan kaçacak mı?

Menajerimi Ara 3. bölüm full kesintisiz izle Menajerimi Ara 3. bölüm izle Star Tv ekranlarında bu akşam yerini aldı. Menajerimi Ara 3. bölümü bitmesi akabinde PUHU TV menajerimi ara dizisini izleyebilirsiniz. Geçtiğimiz hafta başlayan Menajerimi Ara milyonlarca kişinin ekranında yer almışken henüz ilk bölümünün çok izlenmesi ile akabinde 2. bölümü de çok izlendi Star TV 8 eylül akşamında Menajerimi Ara 3. bölümü ile ekranlara geldi. Ve Menajerimi Ara 3. bölümü ile de çok merakla arandı. Çiçeği burnunda dizi Menajerimi Ara 3. bölüm izle yemeyenler için vereceğimiz link ile Star tv Menajerimi Ara dizisine ulaşacak ve Menajerimi Ara 3. bölüm izleyeceksiniz. Star Tv ekranlarında bu akşam yayınlanan Menajerimi Ara 3. bölümü neler oldu aramasının yanında Menajerimi Ara 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları da mevcuttu. Bu akşam Menajerimi ara 3. bölümde neler yşanacak? Menajerimi 3. bölümde Dicle'nin başına galada neler gelecek. Barış geri dönecek mi Ece'nin tutumu ne olacak. Hep birlikte Menajerimi Ara 3. bölüm izle linkinde karşımıza çıkan detaylara şahit olacağız. Ekranlarda ben de varım demek için dikkat çeken fragmanı ile karşımıza çıkan ve herkesi merakta bırakan Menajerimi Ara bakalım izleyiciden kaç puan aldı.  Menajerimi  Ara PUHU tV  izle linki de şu sırlar aktif edildi. 

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun oynadığı ve yaz sezonu boyunca çok iyi reklam yapılan ve ünlülerin egolarının hayata geçirildiği  ve ünlü dünyasındaki yaşamlarından esinlenerek uyarlanan ve yabancı filmden konu edinilmiş Menajerimi Ara 3. bölüm Akabinde hemen Menajerimi Ara 4. bölüm fragmanı da yayınlandı. Call My Agent serisinden uyarlanan Menajerimi Ara senaryosunu ise Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak yazmış. Aylardır merakla beklenen Menajerimi Ara 3. bölüm full izle linki ve Menajerimi Ara 4. bölüm fragmanı detayları ile haberimizde.

MENAJERİMİ ARA 2. BÖLÜM ÖZETİ

Nadir'in hayatını kaybetmesi ile birlikte Ego Ajans'ı kötü günler beklemektedir.  Menajerler başlarına gelecek olan bir sorunla yüz yüze kalacaklardır. Nadir'in ölümü akabinde ajansın gidişatı kötüleşmektedir. Ceylan ise ajansın tek veliahtıdır ve onun sözleri geçerli olacaktır. Barış ve Beren2in rol aldığı bir set ırsında çıkan hezeyan ortalığı karıştırmıştır. Bu ikilinin rasını düeltmeksadece Dicle'ye düşmektedir. Barış ile Beren'in kavgalarında Barış ekipten geri çekilmeyi düşünmektedir. Oysa ki ajansın geleceği için bu kavgaların olmaması gerekmektedir. Ajansta norml hayat seyretmei gerekmektedir. Menajerlerimiz Nadir’in müşterilerini devralmak durumunda kalır. Feris, Nebahat Çehre ile Çınar ise Nükhet Duru ile çalışacaktır.

Bir film projesi için ikili bir arada olmak zorundadır. Ceylan ajansın geleceği içn bir kural ve sonuç belirlemelidir ve bunu da yapmak üzeredir. Kıraç ise Ego Ajans’ın geleceği ilgili kararlarda etkin rol oynamaya çalışmaktadır. Nadir için nma töreninde ekip bir araya gelmiştir ve diğer geçmişte alan ünlüler hırsını Barıştan çıkarmaya çalışmaktadır. Barış ise kendini öyle bir yere atar ki Feris bunu asla onaylamayacaktır. İşte Menajerimi Ara 3. Bölüm İzle

 

MENAJERİMİ ARA KONUSU

‘Call My Agent’ın, Türkiye uyarlaması olan dizi ‘Menajerimi Ara’ ismiyle Türkiye’de yer alacak.  Dizide, ünlü oyuncuların ve menajerlerinin dünyası masaya yatırılacak.  Menajer ve asistanlarının telaşlı anlarına tanık olduğumuz tanıtımda izleyici, Ego Ajans’ın kapısından içeri adımını atıp ajansın renkli ekibiyle tanışıyor.    Dizide; İstanbul’a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle’nin spot ışıklarının altında, ego savaşlarının, hırsların, şöhretin, paranın, umutların, büyük hayal kırıklıklarının bir arada yer aldığı, oyuncuların ve menajerlerin dünyasında var olma hikayesini izleyeceğiz. Dizinin senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.

MENAJERİMİ ARA PUHU TV

MENAJERİMİ ARA OYUNCU KADROSU

Kıraç Özdal (Barış Falay)

Feris Dikmen (Canan Ergüder)

Çınar Bilgin (Fatih Artman)

Dicle Ertem (Ahsen Eroğlu)

Barış Havas (Deniz Can Aktaş)

Peride Şener (Ayşenil Şamlıoğlu)

Emrah Ayoğlu (Semi Sırtıkkızıl)

Gülin Yetik (Gamze Karaduman)

Beren Kahraman (Yaprak Medine)

Jülide (Nazlı Senem Ünal)

Bekir (Bedir Bedir)

Leyla (Pınar Ünsal)

Mayda (Aslı Mavitan)

Meral (Buse Sinem İren)

Ece (Duygu Şen)

Aydın (İdeal Beran Kotan)

MENAJERİMİ ARA NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Her hafta Salı günlerini iple çektiren dizi Menajerimi Ara bu hafta da izleyiciyi Star Tv ekranlarına bağlayacak. Menajerimi Ara 3. bölüm bu akşam saat 20.00 itibri ile Star Tv ekranlarında olacak. 

MENAJERİMİ ARA 3. BÖLÜM NELER OLACAK

Bu akşam 3. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanan Menajerimi Ara da neler olacak. Dövüşlerin devam ettiği gün Barış'ı ne bekleyecek.  Kıraç, Dicle’nin onun arabasını alıp gittiğini fark etmiştir. Bütün ekip Dicle’yle Barış’a ulaşmaya çalışır. Ece ise bu durumaortak olmaktadır ve Barış'ın peşine o da düşer. Bu sırada Kıraç’ın oyuncusu Derya Baykal ile Feris’in oyuncusu Müjgan Ferhan Şensoy’a bir filmde anne kız rolünü oynamaları için teklif gelir. Ama bu rol sonrasında bazı sorluklar da beraberinde gelecektir. Çınar ie oyuna gelemeye Jülide tarafından ikna edilmiştir.Düzenlenen gala ise Dicle'nin hayali gibi gitmemektedir. 

Her hafta konuk oyuncu alınacağı açıklanan Menajeri Ara dizisnde bu hafta konuk oyuncu Çağatay Ulusoy oldu. Dicle en sevdiği galaya Kıraç tarafından davet edilmiştir. En sevdiği yönetmenin bulunduğu gala da Dicle'yi bekleyen galeyan nedir?

MENAJERİMİ ARA 3. BÖLÜM İZLE

Menajerimi Ara, Ay Yapım imzalı, yönetmeliğini Ali Bilgin'in yaptığı, Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak tarafından senaryosu kaleme alınan Türk yapımı televizyon dizisi. Drama ve komediyi harmanlayan dizi, prestijli bir yetenek ajansında yaşananları merkeze alıyor. Vikipedi

Uyarlama: Dix pour cent

Yönetmen: Ali Bilgin

Yapımcı: Kerem Çatay

Senarist: Yelda Eroğlu; Yeşim Çıtak

Yayın tarihi: 25 Ağustos 2020 - günümüz

Oyuncular: Deniz Can Aktaş

Sonrasında su gibi giden olaylar ile birlikte Dicle barış arasında bir tanışıklık ve akabinde de büyük bir macera başlar... Bakalım Menajerimi Ara 3. bölüm izle linkinde karşımıza neler çıkacak? Menajerimi Ara 4. bölüm fragmanı izle de neler yaşanacak 

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2020, 21:27
YORUM EKLE