Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Genel

14 Kasım 2020 Cumartesi 15:44:56

Miss Uganda’nın kaçak güzelleri yine yakalandı!

Önceki günlerde bir eğlence merkezinde kaçak düzenlenen “Miss Uganda” yarışmasının katılımcıları başka bir eğlence mekanında yeniden yakalandı.

Önceki günlerde İstanbul’un Esenyurt ilçesinde meydana gelen bir olay duyanları şaşkınlığa uğratmıştı. Bir eğlence mekanına koronavirüs denetimleri adında baskın yapan polis, kaçak bir güzellik yarışmasıyla karşılaşmıştı.

Eğlence merkezinde Uganda’nın en güzellerinin seçildiği kaçak “Miss Uganda” yarışmasının düzenlendiği anlaşılmıştı. Ortaya çıkan garip manzara sonucu işletmenin sahibi sorgulanmış, mekanda çalışan 6 Ugandalı’ya idari işlem uygulanmıştı.

İstanbul’da denetimlerini sürdüren polis ekipleri bu kez bir eğlence merkezine baskın gerçekleştirdi. Gece 02.00’de yapılan eğlencenin yabancılar tarafından organize edildiği bildirildi. Mekanda koronavirüs tedbirlerinin hiçe sayıldığı anlaşıldı. Türk vatandaşı olmayan kişilerin pasaportları incelendi.

Eğlence merkezinde bulunan yabancı uyruklu kişilerin arasında “Miss Uganda” yarışmasında yer alan yarışmacı ve davetlilerin olduğu tespit edildi. Baskın yapılan mekandaki 67 kişiye ceza verildi, toplam cezanın 60 bin 300 lira olduğu aktarıldı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı