Mucize Doktor 53. bölüm fragmanı izle Fox TV 11 Mart 2021 youtube Mucize Doktor yeni bölüm olacaklar şoklar!

mdd

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mucize Doktor dizisi bu akşam 52. bölümü ile heyecanı bizlere sunmuşken, Mucize Doktor 53. Bölüm fragmanı izle detayları oluşturuldu.  Mucize Doktor en son fragman izle! Mucize Doktor 53. bölüm fragmanında neler olacak? Kim ayrılacak? Yeni oyuncular gelecek mi?

Mucize Doktor 53. Bölüm fragmanı yayınlandı mı 11 Mart 2021

Mucize Doktor 53. Bölüm fragmanı yayınlandı mı, 11 Mart 2021 Perşembe günü yayınlanacak Mucize Doktor dizisinin yeni bölüm fragmanı gösterildi mi, Mucize Doktor’un 53. bölümünün fragmanı ne zaman gösterime girecek, Ferman Hoca ile Beliz barışacak mı, Ferman Hoca, Tanju Hocayı kıskandı mı, Ali Vefa, Adil Hoca’nın ölümünün tesirini atlatabilecek mi, Nazlı ile iyi ilişkiler içerisine giren Ali Vefa’nın bu durumu karşısına Ezo’nun ruhsal dünyası nasıl bir hal alacak? Mucize Doktor 53. Bölüm fragmanı izle detaylar….
Fox TV’de perşembe akşamları yayınlanan Mucize Doktor dizisinin hayranları, bir yandan kafalardaki bu tür soruların cevabını ararken, diğer yandan da 53. Bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını araştırıyor. Birçok izleyici, dizinin 11 Mart 2021 Perşembe akşamı yayınlanacak sahnelerini sabırsızlıkla bekliyor.

Mucize Doktor 53. Bölüm fragmanı izle Fox TV seyret

Fox TV’de 12 Eylül 2019 tarihinden bu yana yayınlanan Mucize Doktor, otizmli Savant Sendromu olarak doğan Ali Vefa’nın (Taner Ölmez) başarılı bir cerrah olma yolundaki mücadelesi ve bunu başarmasını konu alıyor. Bir hastanede cerrah olan Ali Vefa’nın her bölümde başına gelen olaylar anlatılıyor. Bu bölümlerde birçok farklı hasta ile olan ilişkiler, onlara uygulanan tedavi yöntemleri, hastaların başta Ali Vefa olmak üzere hastane çalışanlarına karşı tutumları, Ali Vefa, hocaları ve ekip arkadaşlarının uygulamaları dizideki temel diyaloglar arasında yer alıyor.
Onun başarıya ulaşmasında en önemli kişi ise dizinin 50. Bölümünde senaryo gereği ölen Adil Hoca (Reha Özcan)’dır. Adil Hoca hem onun okumasında hem de hastanede iş sahibi olmasında etkili olmuştur. Bu da başta bu tür sendrom içerisinde bulunan hastalar olmak üzere, tüm bireylerin bir yerlere gelmesinde güvenin ne kadar önemli olduğunu vurgulayan bir ayrıntı olarak dikkat çekiyor. Mucize Doktor 53. Bölüm fragmanı izle yayınlandı mı?
Mucize Doktor, otizmli bireylere karşı bakış açısını değiştirmesi ile de çok önemli kazanımlar yakalayan bir yapım olmayı başardı.

Mucize Doktor 53. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

11 Mart 2021 Perşembe akşamı Fox TV’de yayına girecek olan Mucize Doktor dizisinin fragmanı şu ana kadar yayınlanmadı. Ancak 53. bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde olacak, yeni bölüme dair öğrenmek istediğiniz yanıtlar, anında sitemizde yayınlanacak.
Bunun dışında dizi takipçileri, yayıncı kanalın resmi web sitesi veya resmi Instagram adresi üzerinden 53. bölümün ipuçlarına ulaşabilir. Şu ana kadar fragmanı yayınlanmayan yeni bölümün nasıl olacağını yapımın hayranları merakla beklemeye koyuldu.
Mucize Doktor dizisinin en son çıkan fragmanı, yani 53. bölüm fragmanı yayınlandığı an burada, sitemizde olacak.

Mucize Doktor dizisinin son bölümlerinde neler olmuştu?

Dizinin son bölümlerinde dikkat çeken iki önemli durum var. Bu aralar Beliz ile Ferman’ın arası bozuldu. Leyla adında kız çocukları olan çift, birbirlerini kıskandırmaya çalıştı. Özellikle Tanju, Ferman’ın Beliz’i kıskanmasında etken rol oynadı. Hatta baloya Beliz ile gideceğini söyledi. Buna karşın ferman da Vuslat kozunu kullandı.
İkinci durum ise Ali’nin yaşadığı git gel durumudur. Bugünlere gelmesinde en etkin kişi olan Adil Hoca’nın ölümüyle yıkılan Ali Vefa’nın toparlamasında, arasının düzeldiği Nazlı’nın destekleri de etkili oldu. Ancak Nazlı ile Ali’nin yakınlaşmasını kabullenmek istemeyen, bu durumdan üzülen bir kişi vardır: Ezo. Ali ile Nazlı’nın yakınlaşmaları Ezo’yu yeni buhranlara taşıma potansiyeline sahip. Tabii sadece bundan ibaret değil. Ezo, kendi üzülürken onları da üzeceğe benziyor. Ezo ile Nazlı’yı, dolayısıyla Ali Vefa’yı nasıl sorunlar bekliyor? Bunu ilerleyen bölümlerde göreceğiz.
Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Murat Aygen, Hazal Türesan, Ezgi Asaroğlu, Zerrin Tekindor, Hakan Kurtaş gibi oyuncuların yer aldığı Mucize Doktor’un yapımcılığını Med Yapım ve MF Yapım, senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp, yönetmenliğini ise Yusuf Pirhasan üstleniyor.
Mucize Doktor dizisi, her Perşembe saat 20.00’den itibaren Fox TV’de yayınlanıyor.

Mucize Doktor Dizisi Kadrosu

Dizinin başrolünde Taner Ölmez rol alıyor. Başarılı bir doktor olan Ali Vefa’yı canlandıran Ölmez, 2019 senesinde aynı karakterle Kadın dizisinin 72.bölümünde de rol almıştı. Taner Ölmez, buradaki performansıyla 2020’de en iyi erkek oyuncu dalında Altın Kelebek Ödülü’nü de kazanmıştı. Ölmez, bir yandan bu dizide oynarken diğer yandan Netflix dizisi Hakan Muhafız’da da Burak karakterini canlandırmıştı.
Bir diğer başrol ise Onur Tuna’dır. Tuna, Ali Vefa’nın da hocası olan Cerrah Ferman Eryiğit’i oynuyor. Onur Tuna, bu dizi için Yasak Elma’dan ayrılmıştı.
Dizinin kadın başrolünde ise Doktor Nazlı Gülengil karakterini canlandıran Sinem Ünsal var. İlk oyunculuğunu 2017’de sergileyen Ünsal, bu diziyle ilk kez başrolde yer aldı. Bu açıdan Mucize Doktor, güzel oyuncunun kariyeri açısından dönüm noktası oldu.
Yine bir başka doktor rolünde Murat Aygen’i görüyoruz. Aygen, Tanju karakterine can veriyor. Murat Aygen, bu diziden önce Şahin Tepesi dizisinin Demir’i olarak izleyicinin karşısına çıkmıştı. Hazal Türesan da dizide Beliz karakterini canlandırıyor.
Dizide İzzet Altınmeşe’nin oğlu Fırat Altınmeşe de rol alıyor. Başarılı oyuncu, Demir Aldırmaz karakteriyle diziye renk katıyor. Hayal Köseoğlu da Açelya adıyla dizinin kadrosunda bulunan bir başka genç oyuncu.
Mevcut oyuncular haricinde diziye ilk bölümden itibaren renk katan, hatta iki sezon diziyle adeta özdeşleşen Reha Özcan da yapımın bu başarıya ulaşmasında katkı sahibi oldu. Özcan, Adil Hoca olarak dizide yer almıştı. Adil Hoca, 50. Bölümde vuruldu ve ameliyatta öldü.
Dizinin yapımcılığını Med Yapım ve MF Yapım, senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp, yönetmenliğini ise Yusuf Pirhasan üstleniyor.

Mucize Doktor Dizisi Yeni Oyuncular

Diziye bu sezon katılan iki oyuncu dikkat çekiyor. Leyla ile Mecnun’un ilk Leyla’sı olarak geniş kitlelerce duyulan Ezgi Asaroğlu, Ezo Kozoğlu adıyla dizide oynuyor. Asaroğlu, 40. Bölümden beri Mucize Doktor kadrosunda bulunuyor.
2018’de Müslüm filminde canlandırdığı Muhterem Nur karakteriyle başarısını adeta taçlandıran Zerrin Tekindor da katılan yeni sezon oyuncuları arasında. Tekindor, 46. Bölümde diziye Vuslat Kozoğlu olarak dâhil oldu.

İşte tam da bu sırada Mucize Doktor 53. bölüm fragmanında yaşanacaklar izleyiciyi bir hayli merakta bırakırken, sizler için Mucize Doktor 53. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimiz güncellenecektir.

Yorumlar kapalı.