Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Genel

17 Kasım 2020 Salı 14:01:14

Son Güncelleme: 17/11/2020 14:03:14

Oyuncu Irmak Ünal’dan koronavirüs açıklaması! Virüs telefondan bulaştı!

Koronavirüse yakalandığını sosyal medyadan duyuran ve takipçilerine tavsiyeler veren oyuncu Irmak Ünal, virüsün telefondan bulaştığını söyledi.

Koronavirüs bulaşan ve ağır bir hastalık geçiren oyuncu Irmak Ünal, daha önce yaşadığı süreci anlatmış ve dikkatli olunması gerektiğini belirtmişti. Bu salgın döneminde arkadaşlara bile güvenilmemesi gerektiğini aktaran Ünal, buluşmalara dikkat edilmesinin önemine değinmişti.

“Arkadaşım telefonla oynadı, sonra ben konuşma yaptım”

Hastalığı atlatan Ünal, yaşadıklarını takipçilerine anlattı. Virüsü bir arkadaşını evinde kaptığını anlatan Irmak Ünal, bulaşma nedeninin cep telefonu olduğunu düşündüğünü söyledi. Telefonuyla uzun süre oynayan arkadaşından telefonu alarak bir görüşme yaptığını anlatan Ünal, bu sırada virüsün bulaşmış olabileceğini aktardı. Virüsün o ortamda bulunan iki arkadaşına daha bulaştığını belirten Ünal, kendisinin hastalığı ağır geçirdiğini ifade etti.

Güzel oyuncu, ortamın güvenli olduğunu ve virüs bulaşma tehlikesinin az olduğunu söyleyenlere güvenilmemesi gerektiğini aktardı. Irmak Ünal, daha önce yaptığı açıklamada, yurt dışından gelen ancak 14 gün karantinada kalmayan arkadaşı yüzünden virüsü kaptığını açıklamıştı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı