Reytingler Sen Çal Kapımı Final Yapacak Diyor!

sen-cal-kapimi

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ancak şimdilerde çıkan Sen Çal Kapımı final bölümü ne zaman ve sen çal kapımı dizisi final mi yapıyor haberleri izleyici tarafından tepkiyle karşılanmıştır. Dizinin fanları özellikle de Hande Erçel ve Kerem Birsün’ü seven kişiler bu dizinin final yapmasın kesinlikle karşı olduğunu her defasında vurgulamaya devam etmektedir.

FOX TV’de ekranlara gelen Sen Çal Kapımı dizisi oldukça çarpıcı bir konuya sahiptir. Bu nedenle birçok kişi tarafından dikkatleri çekmiş ve yeni bölümün ne zaman geleceğini sıkı bir şekilde takip edilmesine de neden olmuştur. Geçen dönemlerde ülkemizde yer alan koronavirüs hastalığı nedeniyle dizinin sezon finali erken yapılmıştır. Ancak şimdilerde dizinin sezon finali yerine direkt final yapacağı konuşulmaya devam etmektedir. Daha öncelerde Sen Çal Kapımı dizisi güçlü rakipleri olmasına rağmen yayın hayatına devam etmiş ve reytingler konusunda onları geçmeyi başarmıştır.

Sen Çal Kapımı Dizi Neden Final Kararı Aldı?

Sen Çal Kapımı dizisi neden final kararı aldı? Sorusu da fanlar tarafından sıklıkla sorulmaya ve araştırılmaya devam etmektedir. Cumartesi günlerinde yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin de reytingler nedeniyle final yapma kararı aldığı konuşuluyor. Özellikle dizinin başrol oyuncularının ayran kitlesinin fazla oluşu Sen Çal Kapımı dizisinin bitmemesi konusunda ısrarların çoğalmasına neden olmuştur. Kerem Birsün ve Hande erçel Türkiye’de en sevilen oyunculardan bir tanesidir. Özellikle de bu partnerlerin oldukça uyumlu oluşu ekrandaki izleyicilerin gözünden kaçmamış ve Sen Çal Kapımı dizisini daha fazla sevilmesine neden olmuştur.

Özellikle de dizide yer alan Eda yıldız ve Serkan Bolat karakteri birçok kişinin ilgisini çekmiş ve hatta insanların gerçek hayatlarında da kendilerine pay çıkarmasını sağlamıştır. Dizideki Serkan Bolat karakterinin oldukça yakışıklı olmasına rağmen iş bağımlısı olmasa ve hiçbir şekilde aşkla inanmaması herkes tarafından ilgi çekmiştir. Ancak karşısına Eda çıktıktan sonra Serkan Bolat’ın gözlerden kaçmayan değişimi Sen Çal Kapımı izleyicilerinin de dikkatlinden kaçmamıştır.

Sen Çal Kapımı Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Sen Çal Kapımı dizisi ne zaman bitecek? soruları daha son zamanlarda sıklıkla sorulmaya devam etmektedir. Ancak sen çal kapımı dizisinin final yapacağı söylentileri devam etse de dizinin final yapıp yapmayacağı ve bu final bölümünü ne zaman yayınlanacağı hakkında kesin bir bilgiye ulaşılamamıştır. Bu nedenle dizinin fanları tarafından dizinin bitmeyeceği de söylenmeye de devam etmektedir. Ancak bu konuya ilişkin herhangi bir bilgi hala gelmemiştir.

Sen Çal kapımı dizisinin Youtube üzerinden açtığı kanal birçok kişi tarafından ilgi çekmiştir. Hal böyle olunca fanlar diziyi Youtube üzerinden izlemek yerine televizyondan izlenmesini talep etmiştir. Ancak konuya ilişkin son durumun ne olacağı hala belli değildir.

Oyuncular Açıklama Yaptı Mı?

Oyuncular açıklama yaptı mı? Sorusu da fanlar tarafından sorulmaya devam etmiştir. Ancak konuyla ilgili kimse kesin bir şey söylememiştir. Hal böyle olunca sen çal kapımı dizisini fanları dizinin bitmemesi için elinden geleni yapmış ve sosyal medya üzerinden paylaşımlarına devam etmiştir. Ancak paylaşımların etkili olup olmayacağı önümüzdeki günlerde belli olacak ve Sen Çal Kapımı dizisinin final yapıp yapmayacağını hep beraber göreceğiz.

Şu anda sen çal kapımı dizisinin içerisinde olan olaylar dizinin final yapacağını göstergesi olsa da dizinin bazı izleyenleri bu durumun çözüleceğini ve dizinin hiçbir şekilde final yapmayacağını düşünmektedir. Oyunculardan da bu konuya ilişkin herhangi bir açıklama gelmemiş ve normal hayatlarına kaldığı yerden devam ettiği gözlemlenmiştir. Aynı zamanda oyuncuların yeni bir projeye atılacağı ya da atılmayacak hakkında kesin bir bilgi yoktur. Bu nedenle birçok insanın dizinin bitip bitmeyeceği konusunda kafası karışmıştır.

 

Yorumlar kapalı.