Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Genel

3 Ekim 2020 Cumartesi 15:26:42

Rossmann 10. sene indirim kataloğu , yüzde 50 indirim fırsatını kaçırmayın

Rossmann Türkiye'ye gelişinin 10. Yılı sebebiyle yüzde elliye Varan 10. yıl indirim kataloğu yayınladı. Rossmann 10 yıl indirim kataloğu incelemesi yapmak isteyen ve Rossmann indirimli ürünlerden almak isteyen Vatandaş indirim kataloğunu merakla takip ediyor.  Peki Rossmann indirim kataloğunda neler var . Rossman indirimleri ne zamana kadar sürecek? 

Rossmann Türkiye’ye gelişinin 10. Yılı sebebiyle yüzde elliye Varan 10. yıl indirim kataloğu yayınladı. Rossmann 10 yıl indirim kataloğu incelemesi yapmak isteyen ve Rossmann indirimli ürünlerden almak isteyen Vatandaş indirim kataloğunu merakla takip ediyor.  Peki Rossmann indirim kataloğunda neler var . Rossman indirimleri ne zamana kadar sürecek? 

Gerek temizlik, gerek makyaj eşyaları konusunda yıllardır en çok satan markaları bünyesinde barındıran Rossmann sepete özel fırsatlar özel kataloğu yayınlandı. Indirimler 1 Ekim -1 Kasım arasında sürecek iken 20 TL ve üzeri alışverişlerinizde Online’a özel birçok indirime sahip olabileceğiniz gibi Maybelline ve Loreal Paris ürünlerinden 100 liralık alışveriş yapana ise 40 liralık d&r hediye çeki veriliyor.

99 lira üzerine bedava Kargo fırsatı sunan Rossmann ürünlerindeki indirimler 1 Kasım’a kadar devam edecek. 10. yaşını Türkiye’de kutlayan Kişisel bakım sağlık ve kozmetik ürünleri konusunda dünya devi olan Rossmann yeni yaşına özel indirimlerin yer aldığı bir katalog yayınladı.Sizler de Rossmann kaliteli marka ve kaliteli ürünlerine rosmann.com.tr adresinden ulaşabilir,99 TL ve üzeri bedava Kargo fırsatıyla online alışverişinizi yapabilirsiniz

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı