Rüyada Abla Görmek!

abla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüyada abla görmenin tabiri Hayalinizdeki kız kardeşiniz olan kişinin bekar olduğunu görürseniz yakında kaderinin açılacağı ve mutlu bir evliliği olacağı açıklanabilir. Hayalperest evli bir kadın ise bir kızı doğuracağı söylenir. Bir kişi bu rüyayı görürse, beklenmedik bir yerden biraz para veya mülk alabilir. Bu aynı zamanda müjdeli bir haber alacağını da gösterir. Bu aynı zamanda saygın ve istikrarlı insanlar tarafından yaptığınız işten veya karşılaşacağınız zorluklardan izlenip korunacağınız anlamına gelir. Çünkü kız kardeşim her zaman izler. Kız kardeşinizi bir rüyada görmek, yakında iyi haberler alacağınız anlamına gelir. Bu, hastanın iyileşmesinin ve tek seferde evlenebilmesinin bir işaretidir. Bir kız kardeşin ya da kız kardeşin olduğunu görmek uzun ve sağlıklı bir yaşam olarak yorumlanır. Tüm işinde, iş hayatında ve işinde olacaksın.

Rüyada Abla görmek iyi haber, neşe, rahatlık ve mutluluk demektir.  Kız kardeşini hayal etmek için, eğer bekar ise yakında mutlu bir evliliği olacaktır. Evliyse bir kızı doğurur, eğer bu hayali görürse, beklenmedik bir yerden bir miktar para ya da mal alacağı ya da çok güzel bir haber alacağı anlamına gelir. Söylentilere göre; kız kardeşinden büyük fayda sağlayacak, kız kardeşi yoksa, yerine geçtiği kişiden de benzer faydalar alacaktı. Yaptığınız işte veya karşılaştığınız zorluklarda sizi izleyen ve koruyan saygın ve istikrarlı bir kişi olarak tanımlanmaktadır. Çünkü kız kardeşim her zaman başkalarıyla ilgilenen bir kardeştir. Kız kardeşini bir rüyada görmek iyi haber demektir.

Rüyada Abla Öpmek

Rüyada abla gören kişi çok iyi bir insandır. Rüyada ablasını öptüğünü gören kişi aile içi sevildiği biri olarak da tabir edilmektedir. Rüya içinde ablasının yanağından öpmesi, huzurlu, mutlu ve güzel bir geleceğe yorulmaktadır. Rüyada ablanın sizi öpmesi ise, kendisinin de ev halkına bağlılığına işaret etmektedir.  Yine rüya sahibi için elini öpen kişinin kazancısının artmasına ve zenginliğine işaret olarak bilinmektedir. Aile içi sevildiğine de tabir edilmektedir. Mutlu ve güzel bir geleceğe çıkmaktadır. Kazanca ve zenginliğe de işarettir.

Rüyada Ablaya Sarılmak

Rüyada eğer ablanıza sarılırken görürseniz, bütün işlerinizin, iş hayatınızın, yaşantınızın ve girişimlerinizde destek göreceğinize tabir edilir. Bu destek ise uzun ömürlü olacaktır. Kişinin rüyada ablasına sarılırken görmesi sevinçli ve müjdeli habere, ferah bir huzura delalet etmektedir.

Rüyada Ablayla Telefonda Konuşmak

Rüyanızda ablanız ile telefonda konuşmanız iyi ve mutlu haberlere işaret etmektedir. Alacağınız bir haber ile beraber mutluluk yaşayıp sevineceğinize işaret etmektedir. Rüyada abla ile telefonda konuşmak saadete ve hayır, akıbetinin güzelliğine yorulmaktadır. Ayrıca kadın için evlat, erkek için ise kısmet anlamına gelmektedir.

Rüyada Abla İle Tartışmak

Rüyada abla ile tartışmak yakın bir zamanda iyi bir haber geleceğine işaret demektir. Bekarların ise evleneceğini belirtir. Rüyada abla ile tartıştığını görmek ömrünüzün hayır, uzun olacağına ve bütün işlerinizde hayır, koruma göreceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Ablanın Öldüğünü Görmek

Rüyada ablanın öldüğünü görmek üzüntü, sıkıntı ve kederden kurtulacağına işaret demektir. Hasta birisinin rüyasında ablasının öldüğünü görmesi hastalık ve şifa bulacağına da tabir edilmektedir. Yine de rüyada ablanın ölmesi, ticarete, kazanca ve rızkının bolluğuna delalet etmektedir. Kız kardeşinizin bir rüyada öldüğünü görmek, sorunun sonunda hayalperestten kurtulacağı anlamına gelir. Hayalperest bir hastalığa yakalanırsa, kısa sürede hastalıktan kurtulacağına dair söylentiler vardır. Bu, rüya sahibinin mutlu bir dönem geçireceğini gösteren genel olarak iyi bir rüya olarak bilinmektedir.