Rüyada Açelya Çiçeği Görmek

ace

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aynı zamanda bu kişilerin, hayatında güzellikler olduğunu fakat bunların gelip geçici olduğuna ve fani dünyaya kalmaması gerektiğini kendisinin maddiyattan uzaklaşıp değerini maneviyata vermesi gerektiği rüya yorumcuları tarafından vurgulanmaktadır. Rüyasında açelya çiçeğini gören kimse maddi anlamda refaha sıkıntılarından dertlerinden ve çözülmemiş olan problemlerinden zaman içerisinde yavaş yavaş kurtulacağının da bir işareti olarak bilinmektedir. Rüya sahibi gördüğü açelya çiçeğini koklamaya çalışıyorsa, rüya sahibinin gizli bir düşmanın olduğuna ve bu düşmanın ona yakın bir zamanda zarar vereceğini, hatta aile hayatındaki dengenin bozulacağına ve evindeki huzurun kaçacağı şeklinde yorumlanır.

Bazı usta rüya yorumculara göre ise; rüyasında açelya çiçeğini gören biri olduysa ve açelya çiçeğinin açma mevsimi değilse bu durum, üzüntü keder duygusal boşluk ruhsal bir çöküntü şeklinde yorumlanabilir. Rüyasında açelya çiçeği gören kimsesin beraber olmak istediği fakat bir türlü kavuşamadığı bir kimsenin varlığı olduğunun da bir göstergesi olarak yorumlanmaya ve merak edilen kişilerle, rüya yorumcuları tarafından paylaşılmaya da devam etmektedir. Rüyasında açelya çiçeği gören kişinin, yakın zamanda bir haksızlığa uğradığını ve bu haksızlığı yapan kişinin rüya sahibinden çok kısa bir süre içinde özür dileyeceği pişman olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Bu tarz gelişmeler olduktan sonra ise; rüya sahibi daha mutlu bir hayata adım atacaktır. Rüya sahibinin istediği şeylere beklediğinden de hızlı bir şekilde kavuşacak hayatındaki bazı olumsuz gelişmeleri olumluya çevireceği şeklinde yorumlanmaktadır. Aynı zamanda açelya çiçeği gören kişilerin, kendisiyle ilgili bazı şeyleri fark edeceği ve bu farkındalık sonrasında hayatında köklü değişiklikler yapacağı da rüya yorumcuları tarafından söylenmektedir.

Rüyada Açelya Çiçeği Görmenin Diğer Anlamları

Aynı zamanda rüyasında açelya çiçeği gören kimsenin, maddi sıkıntılardan kurtulacağı ve hayatında mertebe sahibi olacağı şeklinde yorumlanır. Fakat bazı usta rüya yorumcularına göre; her güzelin bir kusuru vardır ve açelya çiçeği de çok renkli fakat kokusuz bir çiçek olduğu için her şey tam tersi de olabilir. Rüya sahibinin güzel giden işlerin bozulacağına ticaretle uğraşıyorsa ise; bereketsiz bir döneme girecek bir şeyleri yanlış yaptığını ve bazı kimselere güvenmemesi gerektiğinin de haberini verir. Rüyasında açelya çiçeği gören kişi eğer evliyse, eşiyle ilgili bazı konularda problemlerinin olduğunu ama bu problemlerinin tamamen yersiz olduğu söylenmektedir.

Rüyasında açelya çiçeği gören kişi, eğer bekar ise; yakın zamanda biriyle tanışacak ya da hayatında olmasını istediği bir kişi varsa,  yakın bir süre zarfı içerisinde hayatına dahil olacak ve bu kişiden her zaman sevgi ve merhamet göreceği, karşısındaki kişinin rüya sahibini çok sevip sahip çıkacağı anlamına da gelmektedir. Rüyasında açelya çiçeği gören kişi, çiçeği eline alıp koklamaya çalışıyorsa; bu durum iyiye işarettir. Kişiye hayırlı bir haberin ya da hayırlı bir kısmetin kapıda olduğu ve rüya sahibinin de asla umutsuzluğa kapılmaması gerektiğine dair de bir haberci rüyadır. Bu nedenle rüyanızda açelya çiçeği gördüyseniz ya da bu figürle karşı karşıya kaldıysanız, hemen umutsuzluğa kapılmanıza da kesinlikle gerek kalmayacaktır. Çünkü gerçek hayatta da olduğu gibi açelya çiçeğinin birçok farklı anlamı bulunmaktadır. Bu nedenle çiçeği nasıl bir şekilde gördüğünüzü ve rengini hatırlamanız rüyanızın yorumlanması için oldukça önemli bir faktör olarak bilinmektedir.