Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Genel

26 Kasım 2020 Perşembe 16:30:49

Şener Şen’in Milyarder filmi gerçek oldu! Arkadaşının piyangosunu çaldı!

Şener Şen’in Milyarder filmi gerçek oldu. Arkadaşının 13 milyon liralık Sayısal Loto ikramiyesini çalan kadın, piyangoyu başka birisine tahsil ettirdi. Açılan dava sonucu piyangoyu çalan Mehtap Baysal’a 3 yıl 9 ay hapis cezası verildi.

Şener Şen’in Milyarder filminde canlandırdığı Mesut karakterinin korkulu rüyası adeta gerçek oldu. Filmde yılbaşı piyangosunu kazanan bir istasyon şefi, bileti paraya çevirene dek çevresinden saklar. Durumu sadece ailesine söyleyen Mesut, zamanla biletin çalınacağına dair hisler geliştirir ve kabuslar görmeye başlar. Sonuç olarak Mesut, kendisini sadece para için sevdiklerini anlayan ailesini de gerisinde bırakarak Ankara’ya giden trene atlar.

El çabukluğuyla kuponu çalmış!

Filmde Mesut’un (Şener Şen) korkulu rüyası haline gelen bilet soygunu gerçek hayatta yaşandı. Belçika’da yaşayan ve İstanbul’a gelen Murat Sayın isimli vatandaş 2019 yılında Sayısal Loto’dan 13 milyon liralık büyük ikramiyeyi kazandı.

Sayın’ın internetten tanıştığı Mehtap Baysal ise kazanan kuponu fark ederek kaşla göz arası arkadaşından çaldı. Talihsiz adam piyangoyu kazandığını sonradan öğrendi ama kazanan bileti bulamadı. Bileti çalan Mehtap Baysal’ın hırsızlığın anlaşılmaması için bileti Fatih Yolcu’ya verdiği ve parayı çektikleri anlaşıldı.

Piyangoyu başkasına tahsil ettirdi!

Hırsızlığın duruşması Anadolu 21. Asliye Ceza Mahkemesinde görüldü. Murat Sayın’ın avukatı Naim Karakaya, Mehtap Baysal’ın bileti çaldığını ve Fatih Yolcu ile beraber piyangoyu tahsil ettiklerini aktardı. Diğer avukat olan Feray Köksal ise, bileti ele geçiren Mehtap Baysal’ın piyangoyu çaldığını inkar ettiğini belirtti.

Mahkeme verdiği kararda “gece vakti hırsızlık” nedeniyle Mehtap Baysal’a 3 yıl 9 ay hapis cezası verdi. Suç ortaklarından olan Fatih Yolcu’nun ise yeterli delil bulunamaması nedeniyle beraat ettiği öğrenildi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı