Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Genel

2 Aralık 2020 Çarşamba 22:09:35

Son Güncelleme: 02/12/2020 22:10:54

Spotify’ın enleri belli oldu ! 2020’de Spotify’da en çok dinlenen şarkıcılar kimler ?

2020’nin son ayına gelmişken pek çok yıl sonu değerlendirmesi yapılmaya başlandı. Bunun başında sosyal medya ve kullanılan uygulamalar geliyor. Dünyanın müzik dinlemek için kullandığı en yaygın uygulama olan Spotify, bu senenin en çok dinlenen sanatçılarını açıkladı. Bu sene Spotify’da en çok kim dinlendi ?

Müzik hayatımızın her anında, her yerinde çok büyük bir role sahip. Sahip olduğu yerin hakkını en iyi şekilde vermesi için birbirinden farklı müzik uygulamaları bir parmağımızın ucunda. Müzik uygulamalarının en çok kullanılanı tartışmasız ki Spotify. Spotify her senenin sonunda o sene en çok hangi şarkıcı, hangi şarkı dinlenmiş bunları belirleyip dinleyicileriyle bunu paylaşıyor.

Spotify’da bu sene en çok dinlenen şarkıcılara baktığımızda, birbirine tarzları benzeyenler olsa da bazıları birbirinden tamamen farklı tarzda. Spotify 2020’de bu sene kimler en çok dinlenmiş ?

İlk sıraya baktığımızda son dönemlerin en popüler rapçilerinden ve ismini sıkça duyuran Ezhel yer alıyor. Gençlerin büyük ilgi gösterdiği sanatçı ilk sırada yerini almış. Sonrasında ise yılların yok edemediği, askine daha da büyük bir kitleye ulaşan Sezen Aksu yer alıyor. Sezen Aksu’nun hemen arkasından yine Ezhel ile tarzları benzeyen bir isim yer alıyor. Üçüncü sırada yer alan Murda, ilk sırada yer alan Ezhel ile düet yapmıştı.

4. Sagopa Kajmer,

5. Patron,

6. Yüzyüzeyken Konuşuruz,

7. Zeynep Bastık,

8. Emircan İğrek,

9. Gazapizm,

10. Dolu Kadehi Ters Tut, yer alıyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı