Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Genel

17 Kasım 2020 Salı 13:24:49

THY’de 99 TL’ye bilet kampanyası başladı ! Türk Hava Yollarından 2021 için ucuz uçak bileti fırsatları !

THY’nin geçen sene başlattığı 99 TL uçak bileti kampanyası bu sene de başladı. Geçen sene satış rekoru kıran kampanyanın bu seneki duyurusu da yayınlandı. 99 TL’ye ucuz uçak biletini duyan vatandaşlar hemen araştırmaya ve yeni seyahat rotalarını belirlemeye başladılar. Sınırlı sayıda olan THY 99 TL olan ucuz biletleri kaçırmayın !

THY’nin ilk olarak geçen sene yaptığı kampanya bu sene de başladı. Türk Hava Yolları ilk olarak 2019 senesinin sonunda bir kampanya düzenlemiş ve kampanya dahilinde 99 TL’ye alınan biletler ile 202o yılında belirlenen tarihlerde kendi seçecekleri şehirlere seyahat etme hakkı elde etmiş olacaklardır. THY’nin 99 TL ucuz seyahat etme kampanyasına rekor katılım gösterilmişti. Vatandaşların bu katılımına karşılık Türk Hava Yolları bu sene de aynı kampanyayı başlattı. Vatandaşlar hava yolu şirketinin belirlediği tarihler içerisinde istedikleri şehre sadece 99 TL’ye gidebilecekler. Biletlerin sınırlı sayıda olduğunu unutmayın !

Türkiye’nin en büyük hava yolu şirketinin kendi sayfasında yaptığı duyuru kapsamında sınırlı sayıdaki uçak bileti için bir slogan: “Memleketin Her Yerine” sloganı ile vatandaşın hizmetine sunuldu. Bilet fiyatlarının yine geçen seneki gibi 99.99 TL olacağı açıklandı. Biletleme tarihi 17 – 18 Kasım 2020 olarak duyuruldu.

Bu durumda, 17 Kasım 2020 Salı Günü ve 18 Kasım 2020 Çarşamba günü THY internet sitesi ve THY acentaları üzerinden indirimli bilet kampanyası dahilinde bilet satın alan kişiler Türkiye’nin her yerine 99 TL fiyatla uçak bileti alma imkanı elde etmiş olacak. Ancak bu fiyattan yararlanmak isteyen kişilerin seyahatlerini 1 Ocak 2021 ve 28 Şubat 2021 tarihleri arasında gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Türk Hava Yolları’nın internet sitesi üzerinden,  THY müşteri hizmetlerini arayarak, THY acentalarına gidip kampanya ile ilgili bilgi alabilir ve biletinizi alabilirsiniz. Otobüs bileti fiyatına uçak bileti satın almak için elinizi çabuk tutmayı unutmayın. THY’nin 99 TL’ye olan biletlerinin sınırlı sayıda olduğunu da unutmamak gerek.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı