Uraz Kaygılaroğlu kimdir? Kaç yaşında? Uraz Kaygılaroğlu eşi adı neydi

URAZ-KAYGİLAROGLU-KİM

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uraz Kaygılaroğlu kimdir? Kaç yaşında? Uraz Kaygılaroğlu eşi adı neydi her yerde aranmaya başladı. Son olarak Sefirin Kızı dizisinde Gediz karakterine hayat veren oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’nun geçtiğimiz haftalarda meslektaşı Berrak Tüzünataç’la aşk yaşadığı iddia edilmişti. Konuyla ilgili iki isimde açıklama yapmazken az önce Kaygılaroğlu, sosyal medya hesabından paylaştığı şarkıya Tüzünataç’ı etiketledi. Bu durum da aşk iddialarını alevlendirdi. Tüm bu yaşananların ardından Uraz Kaygılaroğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli, evli mi? Uraz Kaygılaroğlu eşi kimdi? araştırılmaya başlandı. İşte Uraz ile ilgili merak edilen her şey…

Uraz Kaygılaroğlu- Berrak Tüzünataç aşkı belgelendi!

Uraz Kaygılaroğlu’nun adı bir süredir Berrak Tüzünataç ile anılıyordu. Kaygılaroğlu Instagram hesabından “Uyanmam” adlı şarkıyı paylaştı ve Berrak Tüzünataç’ı etiketledi. Uraz Kaygılaroğlu’nun bu hareketi ilan-ı aşk olarak anıldı. Peki Uraz Kaygılaroğlu kim?

Uraz Kaygılaroğlu kim, kaç yaşında?

Uraz Kaygılaroğlu, 30 Haziran 1987 tarihinde İstanbul’da doğdu. Aslen Balıkesirlidir. Gamze Yücer, Mehmet Ali Kaygılaroğlu’nun oğludur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunudur.

Show TV’de yayınlanan Pis Yedili adlı gençlik dizisinde Can rolünü oynamış, 70. bölümde ayrılmıştır. Fox Tv’de yayınlanan Harem adlı dizide Feminen ağa rolünü canlandırmıştır.

TRT 1’de yayınlanan Eski Hikâye dizisinde Ömer rolünü canlandırmıştır. Aynı zamanda Tam Zamanı adlı bilgi yarışmasının sunuculuğunu yapmıştır. Kanal D’de yayınlanan Takip adlı bilgi yarışmasını sunmuştur. TRT 1’de yayınlanan Yedi Güzel Adam dizisinde Adil Erdem Bayazıt rolünü canlandırmıştır.

Türkiye’de ve Azerbaycan’da popüler olan “Baba Candır ” dizisinde Haluk Güney rolünü canlandırmıştır. Aynı zamanda TRT1’de yayınlanan Kuyruk adlı yarışmanın sunuculuğunu yapmıştır. Show TV’de yayınlanan Klavye Delikanlıları dizisinde Kuzen Volki rolünü oynamıştır. Son olarak Star TV’ de yayınlanan Sefirin Kızı’ dizisinde Gediz rolünü oynadı. Kaygılaroğlu, şimdilerde Cem Yılmaz imzalı Erşan Kuneri de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Uraz Kaygılaroğlu ve eski eşi

Uraz Kaygılaroğlu eşi kimdi, adı neydi?

Haziran 2014 yılında Melis İşiten’le dünya evine girdi. Evliliklerinden 2 sene sonra 5 Aralık 2016’da kızları Ada doğdu. Temmuz 2019 yılında boşandılar.

Yorumlar kapalı.