Yemin 185. Bölüm Fragmanı izle 14 Şubat Kanal 7 Emir Narin şoku

Yemin 185. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin yeni bölüm fragmanı Emir ve Narin neler yapacak. Yemin dizisinde Emir ve Narin arasında neler yaşanacak. Yemin 185. bölüm fragmanı 14 Şubat Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak bölümde neler olacak.

Yemin 185. Bölüm Fragmanı izle 14 Şubat Kanal 7 Emir Narin şoku

Yemin 185.  bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin yeni bölüm fragmanı Emir ve Narin neler yapacak. Yemin dizisinde Emir ve Narin arasında neler yaşanacak. Yemin 185. bölüm fragmanı 14 Şubat Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak bölümde neler olacak.

Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin de heyecan dolu anlar yaşanmaya devam ediyor. Merakla beklenen Yemin 185. bölüm fragmanı yayınlandı. Emir ve Reyhan arasında neler yaşanacak? Reyhan, Gülsüm'ün hırsız olduğuna inanacak mı? Kemal, Narin'e neden sinirleniyor? İşte detaylar...

Hafta içi her gün Kanal 7 ekranında seyirci karşısına çıkan Yemin dizisi dikkat çekmeye devam ediyor. Sürükleyici ve heyecan yüklü bölümleriyle yüksek reyting oranlarına sahip olan dizi de Reyhan ve Emir'in imkansızlıklara dayanan aşk hikayesi ele alınıyor. Heyecanın hiç azalmadığı Yemin 185. bölüm fragmanı yayınlandı. Reyhan'ın yıllar sonra ortaya çıkan kız kardeşi Gülsüm, Emir ile olan ilişkisinin derin yaralar almasına neden oluyor. Cavidan ve Emir, Gülsüm'ün hırsızlık yaptığını savunmaya devam ediyor.

Reyhan, Emir'in kız kardeşine olan yaklaşımından çok rahatsızlık duyuyor. Bugüne kadar Emir'in annesi olduğu için Cavidan'a karşı anlayış ve saygıyla yaklaşan Reyhan, aynı tavrı kendi ailesi içinde görmek istiyor. Lakin, Gülsüm ve Cavidan'ın işbirliği yaptığından haberi olmadığından çok zor durumlara düşüyor. Emir, sürekli olarak Reyhan'ı alttan almaya çalışıyor; ama sinirlerine daha fazla tahammül edemeyeceği noktaya geliyor. Gülsüm'de Reyhan'ın vicdanına ve kardeş özlemine oynayarak onu ikilemde bırakıyor. Reyhan, kardeşi için gerekirse Emir'den ayrılmayı dahi düşünüyor. Kemal ve Narin arasında yeni bir gerilim yaşanmaya başlıyor. Narin, Kemal ile aralarının düzeldiğini düşündüğü anda karşılarına umulmadık problemler çıkıyor.

Çalışmaya başlayan Narin, bir restorantta garsonluk yapıyor. Bu durum Kemal'in çılgına dönmesine neden oluyor. Narin, Kemal'in haklı olduğunu bilse bile geri adım atmamak için direniyor. İnadına yenik düşen Narin, Kemal'in sert sözlerinin muhattabı olmak zorunda kalıyor. Kemal, Narin'i ikna etmek için farklı bir yol denemesi gerektiğine karar veriyor. Bu yüzden Narin'e güzel bir sürpriz hazırlayarak aralarındaki kırgınlığı sona erdiriyor.

YORUM EKLE