Yeni Hayat 2. son bölüm full izle 10 Eylül Youtube Kanal D Yeni Hayat Yeni Bölümü kesintisiz

Yeni hayat 2. bölüm full kesintisiz izle Yeni hayat 2. bölüm izle Kanal D ekranlarında bu akşam yerini aldı. Yeni hayat 2. bölümü bitmesi akabinde Kanal D Yeni hayat dizisini izleyebilirsiniz. Gçtiğimiz hafta ilk bölümü ile ekran savaşına dahil oln Yeni Hayat 2. bölüm fragmanı yayınlanması akabinde Yeni Hayat 2. bölüm ile alakalı her detaya haberimizden ulaşabilirsiniz. Yeni Hayat 2. bölüm full izle linki dizinin başladığı saat ile eş zamanlı olarak Kanal D canl yayın sayfasından yayınlanacak olup, ister bilgisayarınızdan isterseniz de televizyonunuzdan yeni hayat 2. bölüme ulaşabilirsiniz.

Yeni Hayat 2. son bölüm full izle 10 Eylül  Youtube Kanal D Yeni Hayat Yeni Bölümü kesintisiz

Yeni hayat 2. bölüm full kesintisiz izle Yeni hayat 2. bölüm izle Kanal D ekranlarında bu akşam yerini aldı. Yeni hayat 2. bölümü bitmesi akabinde Kanal D Yeni hayat dizisini izleyebilirsiniz. Gçtiğimiz hafta ilk bölümü ile ekran savaşına dahil oln Yeni Hayat 2. bölüm fragmanı yayınlanması akabinde Yeni Hayat 2. bölüm ile alakalı her detaya haberimizden ulaşabilirsiniz. Yeni Hayat 2. bölüm full izle linki dizinin başladığı saat ile eş zamanlı olarak Kanal D canl yayın sayfasından yayınlanacak olup, ister bilgisayarınızdan isterseniz de televizyonunuzdan yeni hayat 2. bölüme ulaşabilirsiniz.

Çiçeiği burnunda dizi Yeni hayat dizisi yüzbinlerce kişinin ekranında yer almışken henüz ilk bölümü ile adeta müptelası olundu ve  çok izlenmesi ile 2. bölümü ile de çok merakla arandı. Çiçeği burnunda dizi Yeni hayat 2. bölüm izle yemeyenler için vereceğimiz link ile Kanal D Yeni hayat dizisine ulaşacak ve Yeni hayat 2. bölüm izleyeceksiniz. Kanal D ekranlarında bu akşam yayınlanan Yeni hayat 2. bölümü neler oldu aramasının yanında Yeni hayat 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları da mevcuttu. Ekranlarda ben de varım demek için dikkat çeken fragmanı ile karşımıza çıkan ve herkesi merakta bırakan Yeni hayat bakalım izleyiciden kaç puan aldı.  Yeni hayat 2. bölüm Kanal D izle linki de şu sıralar aktif edildi. 

YENİ HAYAT 2. BÖLÜM İZLE

Askerlikten ayrılmış Adem zengin bir iş adamının karısının özel korumalığını yapacaktır ve işte imkansız denilen aşk başlayacaktır. İlk başlarda özel koruma görevini çocuk oyuncağı sanan ve alacağı maaşa kilitlenen Adem'in başına gelecekler hiç de kolay olmayacak. Adem bir yandan aşkı bir yandan da işi arasında kalacaktır. 

 Serkan Çayoğlu; Melisa Aslı Pamuk'un bşrollerini paylaştığı ve çekimlerininbaşladığı günden itibren başlaması için merakla beklenen ve reklamının çok iyi yapıldığı Yeni Hayat 2. bölüm izle sizlerle.  2 aileyi çıkmaza sokacak ve aşkın en zorunun yaanacağı Yeni Hayat dizisinde Serkan Çayoğlu (Adem Şahin)'in yüzbaşı ve onrasında da zengin bir işadamının karısının koruması olması sonrasında yaşanacakların konu edinildiği Yeni hayat 2. bölüm Akabinde hemen Yeni Hayat 3. bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni Hayat  merakla izlenen ve her hafta bekleneceğe benzeyen dizinin 2. bölümü bu akşam ekranlardaydı Yeni hayat 2. bölüm izleyemeyenler Yeni hayat 2. bölüm full kesintisiz izle aramalarını şimdiden yapmaya başladı. . Aylardır merakla beklenen Yeni Hayat 2. bölüm full izle linki ve Yeni hayat 2. bölüm fragmanı detayları ile haberimizde.

YENİ HAYAT 1. Bölüm Özet:

SERKAN ÇAYOĞLU dizide Yüzbaşı Adem rolünü canlandırırken karşısına çıkan özel koruma görevi sonrasında hayatı değişir. Onun ve ailesinin hayatı sonrasında YENİ HAYAT olacaktır. Adem’in, karısı Nevin ve küçük kızları Ece’yle beraber oluşturduğu mutlu çekirdek aile artık eskisi gibi olmayacaktır. Genç iş adamı Timmur'un karısı Yasemin'in koruma görevi artık Adem'dedir. Adem ise askerlik akabinde bu görevin çok basit olduğunu düşünür ve hiç düşğnmeden teklifi kabul eder.

Adem eşi Nevin ise rahata erecekleri için çok mutludur. Adem ve Yasemin ilk olarak nefretle başlayan görev akaide yaşanacakların onu edinildiği dizi eminiz ki çok sürükleyecek. İşin kötüsü Adem ile Yasemin nefreti sonrasında yerini aşka bırakacaktır. İmkansız olan aşk nasıl sonuçlanacaktır bilinmez. Adem ile Yasemin’in sınavı aşkken, Nevin ile Timur’un sınavı ihanet olur. Hayat sınavlarla doludur; karakterlerimiz de bu hikâye boyunca birbirlerinden sakladıkları sırlarla, yalanlarla, ihanetle, aşkla ve nefretle sınanacaklar hem kendilerinin hem de en yakınlarının aslında sandıkları kişi olmadığını anlayacak, gerçekte kim olduklarını, hayattan ne istediklerini sorgulayacak, değişecek ve sonunda acı yollarla da olsa, birbirlerini de kendilerini de daha iyi tanıyacaklar, gerçek benliklerini bulacaklardır.

 

YENİ HAYAT 2. BÖLÜM ÖZETİ

Aslında Yasemin Timur'dan kaçma planı yapmaktadır. Bunun içinde kaçırılma planını devreye sokacaktır. Ancak Adem bu planı az çok tahmin etmekte ama adını koyamamaktadır. Bu kurtulma planı YAsemin'e yanlışlar yaptırmaktadır. Timur zenginliğinin yanında baskıcı tvrı tavrı vrdır bu  da YAsemin'i hem korkutmakta hem de uzaklaştırmaktadır. Adem'in ei nevin ise kıskançlık krizine girmeye başlamıştır. 

Maddi olarak rahat edeceklerini düşünürken bu yeni iş onun kocasını kıskanacağı bir hal almaya başlamıştır.  Zaman ilerledikçe Yasemin’in kaçış planındaki en büyük engel Adem olmaya başlar. Kunduzi de bu engeli ortadan kaldırmak için Adem’e kızı Ece ile bir mesaj yollar. Son dakika olarak YAsemin atacağı adım Adem ve kendisini apayrı bir yola sokacaktır.

YENİ HAYAT KARAKTERLERİ

Yeni Hayat, Şahin ve Karatan ailelerinin yollarının kesişmesi ile yaşanan olayları konu ediyor. Serkan Çayoğlu eski bir bordo bereli olan Adem Şahin karakterine, Nilperi Şahinkaya Adem'in eşi Nevin'e, küçük oyuncu Nisa Sofya Aksongur ise çiftin kızları Ece karakterine hayat verecek. Karatan ailesinin üyelerini ise Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve İpek Filiz Yazıcı canlandırıyor. Ayaydın zengin iş insanı Timur Karatan'ı canlandırırken eşi Yasemin rolünde Pamuk, ilk evliliğinden kızı Gökçe Karatan karakterinde ise Yazıcı izleyicinin karşısına çıkacak.

Yasanan iç karisikliklar nedeniyle ülkemize siginmaci olarak gelmek zorunda kalan Suriye vatandaslarinin daha yakindan taninmasina yardimci olarak her bölümde farkli bir Suriyeli siginmacinin hayatina mercek tutulacak.

Senarist: Elif Usman

Başrol: Serkan Çayoğlu; Melisa Aslı Pamuk; Tayanç Ayaydın; Nilperi Şahinkaya

Ülke: Türkiye

Yönetmen: Başak Soysal; Cem Özüduru

Yapım şirketi: Karga Seven Pictures

Yapımcı: Ömer Özgüner; Ümmü Burhan

Ana karakterler

Serkan Çayoğlu (Adem Şahin)

Melisa Aslı Pamuk (Yasemin Karatan)

Tayanç Ayaydın (Timur Karatan)

Nilperi Şahinkaya (Nevin Şahin)

İpek Filiz Yazıcı (Gökçe Karatan)

Nisa Sofya Aksongur (Ece Şahin)

Yardımcı karakterler

Devrim Nas (Özgür Haseki)

Nebil Sayın (Kunduzi)

Aziz Caner İnan (Bekir Tosun)

Furkan Kalabalık (Fatih Yılmaz)

YENİ HAYAT 2. bölümü bu akşam Kalan D ekranlarında yerini aldı. Yeni hayat 2. bölümü ilk başlarken daha herkesi üzdü. Gerek konusu gerekse de oyuncuları ile çok konululan dikkat çeken Yeni hayat izleyemeyenler için detayları sizlerle paylaştık Bakalım Yeni hayat 2 bölümünde daha ne olaylar yaşanacak  Adem ile YAsemin arasında yakınlaşma nasıl başlayacak? 

Yeni Hayat 2. bölüm izle linkinde karşımıza neler çıkacak? Yeni hayat 3. bölüm fragmanı izle de neler yaşanacak 

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2020, 22:58
YORUM EKLE