Gerard Butler verdiği bir röportaj sırasında Ryan Reynolds filmlerini izlemediğini ve Free Guy ne bilmiyorum sözlerine Reynolds'dan cevap geldi!

Hollywood'un 2 yakışıklı aktörünün savaşı başladı. Gerard Butler, verdiği bir röportaj sırasında Ryan Reynolds hakkında aşağılayıcı yorumlar yapmıştı. Ryan Reynolds'tan yanıt gecikmedi.

Gerard Butler, Free Guy hakkında küçümseyici bir açıklama yaptı, ancak Ryan Reynolds hemen cevabıyla geri döndü.

Magazine Siyaset Damga Vurdu! Kerem Fırtına HDP Kuruluna Girdi! Kerem Fırtına Kimdir? Nereli? Magazine Siyaset Damga Vurdu! Kerem Fırtına HDP Kuruluna Girdi! Kerem Fırtına Kimdir? Nereli?

2009 gişe başarısızlığı arasındaki benzerlikler sorulduğunda son röportajında, Gamer ve Reynolds'ın son yayınlanan gişe Free Guy için soruya Butler, aktörün son filmini bilmediğini veya herhangi bir çalışmasını izlemediğini iddia ederek Deadpool yıldızının prestijini düşürme fırsatı buldu. Gerard Butler "Aslında Free Guy'ın ne olduğunu bilmiyorum" diyerek savaşı başlattı. Butler daha sonra ise savaşı iyice ilerletti ve bunun Reynolds'un yeni filmi olduğunu söylenmesi üzerine "Oh s***, öyle mi? Ryan Reynolds filmlerini izlemiyorum." diyerek sosyal medyada diğer oyuncularla dalga geçmesiyle tanınan Reynolds'la savaşı başlattı. 

Ryan Reynolds'da, Butler'ın bu yorumlarıyla ilgili bir makalenin ekran görüntüsünü paylaştı ve şu başlığı ekledi: "Gerard Butler'ın Free Guy'ın ne olduğunu bilmediğine inanabiliyor musunuz ?"

44 yaşındaki oyuncu daha sonra bu görevi Amerikan Sivil Özgürlükler Birliği (ACLU) ve Ulusal Renkli İnsanların Gelişimi Derneği (NAACP) ile yakın zamanda yaptığı ortaklığa dikkat çekmek için bir fırsat olarak kullandı. "Ayrıca, demokrasiye yönelik zorlukların, Blake ve benim katkılarınızı @aclu_nationwide ve @naacp_ldf'ye eşitleyeceğimizden daha büyük olmadığına inanabiliyor musunuz? Bu soruların sırası İnternet için optimize edilmiştir, önem DEĞİLDİR” diye yazdı. 

Reynolds ve eşi Lively, ACLU'ya ve NAACP Yasal Savunma Fonu'na yapılan bağışları 1 milyon dolara (732.400 £) kadar Demokrasi İnşa Mücadelesi kapsamında 1 Ekim'e kadar eşleştireceklerini duyurdular.