Programın en önemli özelliği yaşanmış olaylar üzerinden ilerlemesidir. Siz de başınıza gelen ve içinden çıkamadığınız durumları Gerçeğin Peşinde aracılığı ile çözümleyebilirsiniz. Başvuruları online olarak da kabul eden programda kayıplarının bulunmasının yanı sıra uzun zamandan bu yana devam eden giz perdeleri de aralanmaktadır.

Gerçeğin Peşinde Canlı Yayın


Star TV ekranlarının en sevilen içeriklerinden biri olan Gerçeğin Peşinde canlı yayın ile ekranlara gelmektedir. Hafta içi her gün 13:15 itibari ile yayına başlanmaktadır. Yayında geçmiş günden devam eden konular işlenmektedir. Yeni konu ve konuklarla da istenen destek alınmaktadır.

Program güncel kayıpları bulma gibi bir misyon da üstlenmektedir. Ancak son zamanlarda daha çok faili belli olmayan dosyalar üzerinden çalışılmaktadır. Harcanan mesai sonrasında pek çok dosyanın yeniden açılmasına vesile olunduğu bilinmektedir. Star TV ekranlarından canlı olarak yayımlanan programda uzman destekleri de alınmaktadır. Özellikle insan psikolojisinin analiz edilmesi ve yasaların takibi konularında uzmanların görüşleri değerlendirilmektedir.

Gerçeğin Peşinde son bölümünde izleyenler ekran başından ayrılamamıştır. Oldukça heyecanlı olarak devam eden bölümde pek çok olayın giz perdesi aralanmaya yaklaşılmıştır. Salgın önlemleri dikkate alınarak devam eden programa bu bölümde yeni konukların eklenmesi de beklemektedir. Gerçeğin Peşinde geçtiğimiz sezonda canlı yayında meydana gelen tutuklama hadisesi ile gündeme oturmuştur.

Programda güncel olarak devam eden soruşturmalar da bulunmaktadır. Bu da izleyicilerin yeni tutuklamaları beklemesine neden olmaktadır. Çözümüne az kalınan dosyalar sayesinde beklentilerin kısa sürede karşılanma ihtimali artmaktadır. Bu sayede annelerin feryatları da geride kalanların üzüntüleri de bir nebze giderilmiş olmaktadır. Siz de programın canlı yayınlarını takip ederek olayların çözümüne katkıda bulunabilirsiniz. Zira programda tanıkların ifadeleri ve görüşlerine de yer verilmektedir.

Gerçeğin Peşinde Son Bölüm İzleme Seçenekleri Nelerdir?


Star TV ekranlarında Gerçeğin Peşinde bölümleri canlı olarak izlenebilmektedir. Hafta içi günlerde ekranlarda yerini alan program 13:15 itibari ile yayına başlamaktadır. Canlı yayın öncesinde geçtiğimiz günlerde meydana gelen gelişmeler hakkında kısa yayınlar da yapılmaktadır. Aynı şekilde o gün konuşulacak olan konular hakkındaki kısa bilgilendirmeler de yayın öncesinden verilmektedir.

Canlı yayınları sadece televizyon üzerinden takip etmek şartı da yoktur. Star TV, canlı yayınları online şekilde de izlenebilmektedir. Bunun için en çok tercih edilen yöntemlerin başında kanalın resmi internet sitesi bulunmaktadır. siz de tercihinize göre resmi internet sitesi ya da diğer olanaklar üzerinden canlı yayınları kaçırmadan takip edebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde24 Şubat 2021 yayını sona erdikten hemen sonra online platformlardaki yerini almaktadır. Siz de internet aracılığı ile kaçırmış olduğunuz yayınları hem kesintisiz hem de ücretsiz olarak temin edebilirsiniz. Ayrıca yayınların bulunduğu internet sitelerinin teknik altyapıları kısa süre öncesinde güncellenmiştir. Güncellemeler sitelerin mobil kullanıma uygun olmasını sağlamıştır.

Yayınların mobil olarak da takip edilebilmesi sayesinde ister bilgisayarlarınızdan ister mobil cihazlarınızdan içerikleri izlemeniz mümkündür. Her gün güncellenen yayınlar ile birlikte son bölümleri bulma sorununuz kalmayacaktır. Her yayın tarihli olarak verildiği için de istenen günlere erişim kısa süre içerisinde sağlanmış olmaktadır. Online paylaşım platformları yayın hakkındaki son dakika haberlerine de içeriklerinde yer vermektedir.