Kayıpların bulunmaya çalışıldığı, cinayetlerin ortaya çıkarılması konusunda öncülük gösteren reality programı Gerçeğin Peşinde 25 Şubat'ta da bir çok olayın aydınlanması adına girişimlerde bulunurken, Serap Paköz sunumuyla Gerçeğin Peşinde son bölüm izleyenleri yine ekranları başına kilitledi Peki Neler mi oldu? İşe detaylar...

Gerçeğin Peşinde 25 Şubat Son Bölüm İzle


Gerçeğin Peşinde Star TV ekranlarının hem en çok merak edilen hem de ilginç olayları konu eden programlarının başında yer almaktadır. Programın her yeni bölümünde izleyenleri hayret içerisinde bırakan konu başlıkları işlenmektedir. Kayıpların arandığı inanılmaz cinayetlerin çözümlendiği program hafta içi günlerde ekranlara gelmektedir.

Skala Yapım ve Bloom Medya tarafından ekranlara getirilen programın son bölümü de oldukça heyecanlı dakikalara ev sahipliği yapmıştır. Programın başarılı sunucusu Serap Ezgü yaşanan gelişmeler karşısında profesyonelliğini bir kez daha kanıtlamıştır. Soğukkanlılığı elden bırakmayan başarılı isim aynı zamanda stüdyodaki konukları kontrol altında tutmayı da başarmıştır.

Gerçeğin Peşinde Son Bölümü


Özellikle faili meçhul olan cinayetler üzerine giden Gerçeğin Peşinde son bölümü de aynı çizgide devam etmiştir. Raflarda bekleyen dosyaların yeniden açılmasını sağlayan program cinayetler hakkında karanlıkta kalan gerçekleri ortaya çıkarmaktadır. İzleyenleri derinden etkileyen neticeler doğrudan konular gerçekten yaşandığı için de sıklıkla gündem yaratmaktadır.

Salgına karşın almış aldığı önlemlerle yayınına devam eden program bu neden yüzünden de beğenilmektedir. Konuklar da program sunucusu olan Serap Ezgü de sosyal mesafesini koruyarak yayını sürdürmektedir. Bu sayede salgın kapsamında da pek çok esrarengiz olayın sır perdesi tamamen ortadan kaldırılmıştır.

Gerçeğin Peşinde son bölümünde yaşanan inanılmaz olaylar seyircilerin ekrana kilitlenmesine neden olmuştur. Star TV ekranlarında kendini gösteren programı farklı şekillerde seyretmeniz de mümkün. Programı televizyondan seyretmek isteyenlerin hafta içi günlerde Star TV’yi açmaları gerekecektir. Yayın saati değişmeyen program 13:15 itibari ile yeni yayınına başlangıç yapmaktadır.

Gündüz kuşağında olması nedeni ile programı takip etmek isteyip de evlerinde olmayan insanların bulunduğu da bir gerçektir. Siz de televizyon erişimi olmadığı için programı takip edemeyenlerdenseniz internet üzerinden takibi deneyebilirsiniz. Star TV resmi internet sitesinde canlı yayın kısmı bulunmaktadır. Bu kısımdan 7/24 kesintisiz olarak yayın yapılmaktadır. Böylelikle hafta içi günlerde mobil cihazlarınızdan ve bilgisayarlarınızdan programı takip etmek şansını yakalayabilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde Son Bölümde Neler Oldu?


Kaçıranlar ve merak edenler için Gerçeğin Peşinde son bölümde olanlar anında internet sitelerine yüklenmektedir. Bu sayede siz de online olarak kaçırmış olduğunuz bölümleri seyredebilirsiniz. Peki programın son bölümüne hangi gelişmeler damga vurdu?

Dolandırılma haberleri son zamanlarda programın en önemli konu başlıklarından biri olarak anılmaktadır. Evlilik vaadi ile kandırılarak milyonlarca TL dolandırılanlar mağduriyetlerini Gerçeğin Peşinde ile gidermeye çalışmaktadır. Bahar Hanım evlilik vaadi ile 2 milyon TL’nin üzerinde dolandırılmıştır. Gerekli araştırmayı başlatan Gerçeğin Peşinde ekibi sorunu çözmeye çalışmaktadır. Konu hakkındaki yeni gelişmeler ise bir sonraki bölümde açıklanacaktır.

Siz de programı takip ederek tanık olarak yayına bağlanabilirsiniz. Bu sayede bildiğiniz bir olayı net olarak bildirip bir yandan mağdur olan vatandaşlara yardım edip bir yandan olayın çözümlenmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?


Son bölümde meydana gelen gelişmeler Gerçeğin Peşinde yeni bölüm araştırmalarının anlık olarak yapılmasına neden olmuştur. Ancak programın yayın saatinde herhangi bir değişim olmadığının altı çizilmektedir. Yarım kalan konuların sonuçlarını öğrenmek isteyenler ertesi güne kadar beklemek zorunda kalacaklardır.

Programın yeni bölümü cuma günü yine aynı saat olan 13:15 itibari ile başlayacaktır. Başarılı sunucu yarım kalan konulardan başlayarak programını devam ettirecektir. Yeni bölümde yeni konu ve konukların işlenmesi de beklenmektedir. Programa yoğun şekilde başvuru yapıldığı için her yeni bölümde yeni içerikler değerlendirilerek sorunların çözülmesine çaba harcanmaktadır.