Getir uygulaması çalışacak mi? Getir çöktü mü neden çalışmıyor her yerde aranmaya başladı.  İç İşleri Bakanlığı'ndan yapılan son dakika açıklamasına göre; 30 büyükşehir ve Zonguldak'ta sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

Getir uygulaması çalışacak mi? Getir çöktü mü neden çalışmıyor her yerde aranmaya başladı. İç İşleri Bakanlığı'ndan yapılan son dakika açıklamasına göre; 30 büyükşehir ve Zonguldak'ta sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Hal böyle olunca insanlar evlerindeki ihtiyaçları için alışverişe yöneldi. İşte bu kanallardan biri olan internet uygulaması Getir bu sürede çalışacak mı çok merak edildi.Getir çöktü mü neden çalışmıyor?Aniden gelen sokağa çıkma yasağı nedeniyle birçok insan Getir uygulamasına yüklendi Bu nedenle Getir şu an için devre dışı kaldı. Öte yandan sokağa çıkma yasağı boyunca da kuryeler teslimat yapamayacağı için Getir çalışmayacaktır.