Ghezzal Fenerbahçe ile anlaştı iddiası! Rachid Ghezzal Ali Koç'un seçim hediyesi

Transfer dönemi başlamadan transfer çalımları ses getirecek gibi. Ghezzal için Fenerbahçe devreye girdiği ve Rachid Ghezzal ile kulübüyle her konuda anlaşıldığı iddia edildi. Beşiktaş'ı şampiyon yapan

Spor 18.05.2021 - 00:26 18.05.2021 - 00:33 Berkay Keskin

Transfer dönemi başlamadan transfer çalımları ses getirecek gibi. Ghezzal için Fenerbahçe devreye girdiği ve Rachid Ghezzal ile kulübüyle her konuda anlaşıldığı iddia edildi. Beşiktaş'ı şampiyon yapan Ghezzal 1 yıllık kiralık sözleşmesi sona ermişti. Ghezzal için kulübü Leicester City ile Fenerbahçe başkanı Ali Koç her konuda anlaştığı iddia edildi!

Rachid Ghezzal Fenerbahçe'de mi?

Fenerbahçe teknik direktörü Ali Koç'un seçim bombası Rachid Ghezzal iddiası! Talisca'yı almayı çok isteyen ancak yeni takımına imza atması sonrası Ali Koç'un seçim bombası belli oldu. Fenerbahçe başkanı Ali Koç, işi riske bırakmadan Rachid Ghezzal kulübü Leicester City ile her konuda anlaştığı iddia edildi.

Rachid Ghezzal Beşiktaş'ta kalmak istiyorum demişti!

Şampiyonluk kutlamalarında Beşiktaş'ı bu sezon şampiyon yapan Ghezzal Beşiktaş'ta kalmak istiyorum açıklaması yapmıştı. Ancak kiralık oyuncular da öncelik menajerinden ziyade kulübüyle oluyor. Bunu fırsat bilen ve Emre Belözoğlu çok istediği Ghezzal 2021 - 2022 sezonun da Fenerbahçe forması giyebilir.

Ali Koç değişiyor!

Fenerbahçe başkanı Ali Koç, Galatasaray'la olan transfer çekişmesi transfer sezonu başlamadan hızlı başlattı. Olası Ghezzal Fenerbahçe transferinde Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin arası açılsa da Ali Koç 4. yılında şampiyonluğa ulaşmak istiyor.

Rachid Ghezzal transferi için yetkili olan kişinin Beşiktaşlı olduğu bilinse de Beşiktaş Ghezzal istediği ücreti karşılayamama ihtimali yüksek ve Ghezzal Fenerbahçe'ye imza atması şu an için mümkün olduğu öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@