Geçtiğimiz günlerde ÖSYM başkanlığı resmi adres üzerinden verdiği duyuru ile 2019-2 KPSS tercih kılavuzunu yayınladı. Bu kapsamda Gelir idaresi başkanlığı 2019-2 tercihleri ile farklı bölgelerden koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapacağını açıklamış ol

Geçtiğimiz günlerde ÖSYM başkanlığı resmi adres üzerinden verdiği duyuru ile 2019-2 KPSS tercih kılavuzunu yayınladı. Bu kapsamda Gelir idaresi başkanlığı 2019-2 tercihleri ile farklı bölgelerden koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapacağını açıklamış oldu. Gelir idaresi başkanlığı boş kadroları için atama yapacak olup, tercih tarihleri, koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapacağı bazı bölgeler haberimizde verilmiştir. İşte detaylar...Gelir idaresi başkanlığı koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapacak!2019-2 KPSS tercihleri ile birlikte kılavuzda yer alan kamu kurumlarından biriside Gelir idaresi başkanlığı oldu. Gelir idaresi başkanlığı ön lisans mezunları arasından ve Kütahya Tavşanlı, Ordu Ünye, İstanbul merkez, Sakarya Akyazı,Düzce merkez, Edirne Keşan gibi bölgelerden koruma ve güvenlik görevlisi yapacağını açıkladıGelir idaresi başkanlığı koruma ve güvenlik görevlisi alacak!

30 Yaşın Altındakiler Başvursun 328 Personel Alınacak! 30 Yaşın Altındakiler Başvursun 328 Personel Alınacak!


2019-2 tercihleri ile Gelir idaresi başkanlığı çok sayıda koruma ve güvenlik alımı yapacağını aktardı. Gelir idaresi başkanlığı koruma ve güvenlik alımı için tercih tarihleri, tercihlerin nereden yapılacağı ve diğer bilgiler aşağıda verilen adreste yer almaktadır. Peki hangi tarihlerde ve nereden tercih yapılacak?2019-2 tercih işlemlerini gerçekleştirmek isteyen adaylar 3 aralık ile 13 aralık tarihleri içerisinde ÖSYM resmi sitesi olan https://ais.osym.gov.tr adresinden tercih işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bildirildi.