Gıda ürünleri Tarım Kredi marketlerinde oldukça düşük fiyattan satılmaya başlandı. Kilosu 5 TL'ye düşen ürünler bile var. İşte hafta sonu geçerli kampanya...

Asgari ücretle hayatını sürdüren birçok kişi, marketlerdeki fiyat değişikliklerini yakından izliyor. Bu nedenle, indirimler büyük bir öneme sahip. Bu bağlamda, Tarım Kredi Marketleri, dikkat çekici indirimlerle ön plana çıkıyor ve bu hafta ciddi bir indirim kampanyası başlattı.

Tarım Kredi Marketlerinde Gıda İndirimi!

Tarım Kredi marketlerine gelenlere özel gıda ürünlerinde büyük indirim sağlanacak. Meyve sebze fiyatları iyice düştü. Kısa süreliğine geçerli kampanyayı kaçırmak istemeyenler için fırsat verildi. Peki hangi ürünlerde yüzde kaç indirim uygulanıyor? Son zamanlarda artan gıda fiyatları nedeniyle marketin bu kampanyası vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı. Kiloluk fiyatları sizlerle paylaşacağız.

tarımkredimarkett

Hafta Sonu Fırsatı Duyuruldu

Özellikle hafta sonunu hedef alan bu indirimlerde sınırlı sayıda ürün ciddi bir fiyat avantajıyla tüketicilere sunulacak. Tarım Kredi'nin bu özel indirimleri, gıda ürünlerine yönelik ilgiyi artırmak amacıyla yapıldı. Öne çıkan indirimli ürünler ve fiyatları şöyle: Kuru soğan kilogram fiyatı 5,90 TL, muz 29,90 TL, salatalık 12,50 TL, elma 19,50 TL ve limon da 11,75 TL'den satışa sunuluyor.

Bankalardan Borçlu Vatandaşlara Müjde: 88000 TL'ye Kadar Borçlar Yapılandırılıyor! Bankalardan Borçlu Vatandaşlara Müjde: 88000 TL'ye Kadar Borçlar Yapılandırılıyor!

İndirimlerin bir hafta daha sürmesi bekleniyor. Öte yandan yeni bir kampanya daha başlatıldığı vakit haber sitemizden güncel bilgileri öğrenebileceksiniz. Gıda ürünlerinin yanı sıra tuvalet kağıdı ve ayçiçek yağı gibi temel ürünlerde indirim uygulanması halinde yine sizlere son dakika bilgilerini aktaracağız. Diğer marketlere ait aktüel ürünler kataloğu da yine tarafımızca paylaşılacak.