Gilmore Girls Uyarlanıyor! Bir Dönemin Cnbc-e Dizisi Kadrosunda Hangi Oyuncular Kimi Canlandıracak?

En güzel dönemlerin en güzel kanalı cnbce deki efsane dizi Gilmore Girls Türkiye'ye uyarlanıyor! Gilmore Girls uyarlamasın hangi kanalda hangi oyuncularla çekilecek?

Dizi Haberleri 23.08.2021 - 16:02 23.08.2021 - 16:59 Ece Sahan

90'lar neslini hüzünlendirecek haber! Unutulmayan naif yapımlardan biri olan Gilmore Girls dizisi uyarlanıyor! 

Cnbc-e kanalını hatırlayan kaldı mı aramızda? Bir zamanlar dönemin en güzel yabancı dizileri, çizgi filmleri izlediğimiz o kaliteli kanal. Tabi o zamanki dizilerin programların hatta yayınların sektörün kalitesi bir başkaydı. 

Las Vegas, One Tree Hill, 24, Dexter, Scrubs, Ghost Whisper, Ally Mcbeal, The Oc, Married With Children, Desperate Housewives, Beverly Hills, Supernatural, The X Files, Two and a Half Man, Buffy the Vampire Slayer, According to Jim, Hot in Cleveland, Vampire Diaries aklımıza gelenlerden.. 

İşte o dizilerden biri Gilmore Girls Türkiye'ye uyarlanıyor. Aile dizisi olan Gilmore Girls sıcak ve naif havası ve konusu ile uyarlanması beklendik bir olay gibi duruyor.

Dizinin cast çalışmalarının önümüzdeki günlerde başkayacağı konuşuluyor.  Dizide Lorelai karakteri için Songül Öden ve Özge Özberk düşünüldüğü öğrenildi.

Dizi 2 sene öncede uyarlanmayı düşünülmüş ancak NTC medya bu uyarlamadan daha sonra sessiz sedasız vazgeçmişti. 

Gilmore Girls Konusu Ne?

Lorelai geçmişindeki hataları kızının yapmaması için ve kendi ayakları üzerinde durmak için entelektüel kızı Rory ile hafif kaçık komşularının olduğu bir kasabaya taşınır. Bu kasabada ki komluları ile anne ve kızın yaşadıkları ve arkadaşça olan anne kız ilişkileri komik zaman zaman dramatik bir şekilde anlatılıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@