Giresun'da sel felaketinde şehadet mertebine ulaşan Onur Kıran kimdir - Onur Kıran nerelidir diye merak ediliyor. Giresun'da şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Onur Kıran hakkında üzücü detayları araştırdık.

Giresun'da sel felaketinde şehadet mertebine ulaşan Onur Kıran kimdir - Onur Kıran nerelidir diye merak ediliyor. Giresun'da şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Onur Kıran hakkında üzücü detayları araştırdık. Çanakkale Eceabat ilçesi doğumlu olan Onur Kıran menfezin çökmesi sonrasında baba ocağına ateş düşürdü. Tirebolu Doğankent karayolunda herkesin hayret ettiği ana yolun çökmesi sonucunda şehit düşen Onur Kıran kimdir sorusu gündemdeki yerini koruyacağa benziyor Çanakklae Eceabat ilçesinde doğup büyüyen Onur Kıran, Müjdar ve Filiz Kıran'ın çocuğudur. Şehadet haberini alan Çanakkale Eceabattaki ailesi yasa boğulurken, evleri Türk Bayrağı ile donatıldı. 

Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti


Öte yandan diğer kayıp 4 jandarmanın arama çalışmaları devam ediyor.