ABD'nin efsane isimlerinden ve dünyanın adeta gözbebeği olan Carlos Santana, Detroit'te verdiği bir açık hava konseri sırasında bayıldı.

Santana, daha sonra Facebook hesabından yaptığı açıklamada "yemek yemeyi ve su içmeyi unuttuğunu" ve bu nedenle bayıldığını belirtse de korkulu anlar yaşandı.

74 yaşındaki Santana'nın, ilk yardım ekiplerinin müdahalesinin ardından müşahede altında tutulmak üzere yakınlardaki bir hastaneye kaldırıldığı öğrenilirken sosyal medya hesabından severlerine sakinleştirici bir mesaj paylaşımı geldi.

Meksika doğumlu Carlos Santana'nın menajeri Michael Vrionis de Santana'nın sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi ancak aynı zamanda bugün Pennsylvania'da yapılması beklenen bir konser ise ileri bir tarihe ertelendi.

Halkbank’tan Emeklilere Müjde! Başvuran Herkese 3.000 TL Halkbank’tan Emeklilere Müjde! Başvuran Herkese 3.000 TL

1960'lı yıllarda üne kavuşan ve sonrasında rock 'n' roll ile Latin Amerika caz müziğinin karışımı eserleriyle Dünya'nın efsanesi olmayı başaran Carlos Santana geçtiğimiz Aralık ayında da geçirdiği kalp ameliyatı ile sevenlerini korkutmuştu.

10 kez Grammy ödülü kazanan Carlos Santana, sosyal medya hesabından paylaştığı "yemek yemeyi ve su içmeyi unuttuğunu" açıklama ile sevenlerini sakinleştirmeyi başardı.