Gitti Gidiyor kapanıyor mu? Gitti Gidiyor neden kapanıyor? Gitti Gidiyor iflas bayrağını mı çekti.

İş insanı Erol Sabancı'ya 'yalancı' tanıklık şikayeti İş insanı Erol Sabancı'ya 'yalancı' tanıklık şikayeti

Gitti Gidiyor kapanıyor mu? Gitti Gidiyor neden kapanıyor? Gitti Gidiyor iflas bayrağını mı çekti. Binlerce online mağazanın bulunduğu ve binlerce kişiye internet üzerindenv iş imkanı veren Gitti Gidiyor kapanıyor iddiaları ile birlikte Gitti Gidiyor iflas ediyor iddiaları şu sıralar gündemde bakalım detaylar nasıl.

Online pazaryeri deyince akal gelen ilk isimlerdenc olan, güvenli online alışveriş imkanı sunan ve aradığınız her ihtiyacınızı güvenle elinize ulaştıran Gitti Gidiyor kapanacak mı?

Son olarak eBay'ın himayesinde işleyişini devam ettiren,  binlerce ortağı ile uyumlu birşekilde kargo ikle ürünleri elimize ulaştıran internetin hayatımıuza ilk girdiği zamanlardan beri başarılı bir şekilde işleyişine devam eden Gitti Gidiyor iflas bayrağını çektiği iddia ediliyor. 

Gitti Gidiyor kapandı mı?

Son 11 senedir eBay çatısı altında işleyişini sürdüren Gitti gidiyor  kapanacağı ve bunun için de tarihin açıklandığı sosyal medyada şu sıralar çok konuşurken GittiGidiyor faaliyetlerini durduruyor aldığımız Son dakika haberlere göre GittiGidiyor 18 Temmuz 2022 tarihine kadar müşterileri ile birlikte olmaya devam ederken bütün GittiGidiyor alıcı ve satıcılarının işlemlerini tamamlaması için ise 5 Eylül 2022 tarihine kadar müddet veriliyor.

Gitti Gidiyor yönetimi konu ile alakalı son dakika yaptığı açıklama şu şekilde

''"GittiGidiyor olarak 21 yıl önce ülkemizi online pazar yeri formatıyla tanıştırdık ve e-ticaretin gelişimine öncülük ettik. İş ortaklarımızla birlikte büyüyüp milyonlarca kişiye internetten güvenli alışveriş hizmeti sağladık. Sektördeki köklü geçmişimizin son 11 yılını küresel e-ticaret liderlerinden eBay'in çatısı altında geçirdik.^''