Fox Tv'nin yaz dizisi Gizli Saklı yeni bölüm bu akşam yok mu? Gizli Saklı yeni bölüm 13 temmuz 2022 çarşamba neden yok? Gizli Saklı yayından mı kaldırıldı?

Başrollerinde Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı'nın yer aldığı Fox Tv'nin yeni yaz dizisi Gizli Saklı yeni bölümü bu akşam yayınlanmadı. 

Gizli Saklı dizisi neden yok? 13 Temmuz 2022 Çarşamba Gizli Saklı yeni bölüm neden yok? Gizli Saklı yayından mı kaldırıldı?

Başrollerinde  Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı'nın kadrosunda Tardu Flordun, Ece Dizdar, Bülent Emrah Parlak gibi isimlerin yer aldığı Fox Tv'nin polisiye dram romantik komedi yaz dizisi Gizli Saklı yeni bölümü bu akşam yayınlanmadı. 

Dizinin hayranlarını merak etti. Reytinglerde de iç açıcı oranlar alamayan Gizli Saklı dizisi yayından mı kaldırıldı? Gizli Saklı final mi yaptı?

Gizli Saklı dizisi yeni bölümü neden yok?

Oyuncular Arasındaki Kriz Reytinglere Yansıdı! EGO Dizisi İçin Son Karar… Oyuncular Arasındaki Kriz Reytinglere Yansıdı! EGO Dizisi İçin Son Karar…

Kurban Bayramı nedeniyle kanallarda bu hafta yeni bölümler yayınlanmadı.  Fox Tv bayram tatili dolaysısıyla tüm dizilerinde bir hafta yeni bölüm yayınlamayacak. Onlardan biri de Gizli Saklı dizisi oldu.

Yeni bölümü yayınlanan tek dizi Kanal D'nin eğlenceli romantik komedisi Gizli Saklı oldu.