Gmail çöktü! 14 Aralık pazartesi günü Gmail tüm Türkiye'de çöktü. Google'a ait olan Youtube servisi ile Gmail servisi aynı anda çöktü.

Gmail çöktü! 14 Aralık pazartesi günü Gmail tüm Türkiye'de çöktü. Google'a ait olan Youtube servisi ile Gmail servisi aynı anda çöktü. Aynı sunucular serverlarda barınan Youtube ve Gmail aynı anda çöktü. Error 502 hatası veren Gmail ne zaman düzelecek merak ediliyor. Evde çalıştığımız bu günlerde Gmail oldukça popüler bir mail uygulaması olarak dikkat çekiyor.

Gmail neden girmiyor? Gmail'e ne oldu?

Gmail, Google ait bir mail servisi. Hem Gmail hem Youtube Türkiye'de aynı anda çöktü. Gmail çökme sebebi Türkiye'de değil, tüm Dünya'da çöktüğü bildiriliyor. Gmail ve Youtube erişimin aynı anda açılması planlanıyor.

Gmail çöktü mü? Kapatıldı mı?

Gmail çöktü! Gmail çökmesi sonrası akıllara sosyal medya yasası geldi. Hem Youtube hem Gmail çökmesi sonrası Gmail kapatıldı mı soruları da akıllara geldi. Ancak ilk aldığımız bilgiye göre hem Youtube hem Gmail server sebebiyle tüm dünyada Global bir şekilde çöktü ve herhangi bir kapatılma durumu yok.

Gmail ne zaman düzelir?

Vatandaşların en çok merak ettiği soru Gmail ne zaman düzelir sorusu da yanıt buldu. Gmail için beklenen düzelme süresi 1 saat olarak açıklandı.