Athena Gökhan yıllar sonra O Ses Türkiye'den neden ayrıldığında dair hakkında yapılan iddialara yanıt verdi. Acun'la kavgalı mı?

Twitter'da siyasi yazıları ile gündem olan Gökhan Özoğuz bir platformun sorularını yanıtladı. Kendisine gelen sorulara yanıt veren Gökhan Özoğuz çok merak edilen O Ses Türkiye konusuna da açıklık getirdi. 

Umut Evirgen ve Farah Zeynep Abdullah Yeniden Aşk Yaşıyor! Umut Evirgen ve Farah Zeynep Abdullah Yeniden Aşk Yaşıyor!

Gökhan Özoğuz'un uzun yıllar beraber çalıştığı medya patronu Acun Ilıcalı ile neden yollarını ayırdığını ve kavgalı olup olmadığını itirafı gündem oldu.

Bir döneme damga vuran Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz bir platformun kullanıcılarının sorularını yanıtladı. Gökhan Özoğuz uzun yıllar yer aldığı O Ses Türkiye'den neden ayrıldığını ve Acun Ilıcalı ile kavgalı olup olmadığını da itiraf etti.

Bir kullanıcının "Cevap vermezsin ama Acun'un seninle yollarını ayırması için baskı gördüğü doğru mu?" sorusuna "Özellikle cevap vermek istiyorum" diyerek yanıtlayan Özoğuz dikkat çekici açıklamalar yaptı.

Gökhan Özoğuz merak edilen soruya "Asla öyle bir şey olamaz çünkü Acun ilk programı yapmaya başladığından beri hep muhabbetimiz aynı gidiyordu. 5 sene doldu. Acun daha çok diğer programlarla alakalı yurt dışında olduğu için zamanını doldurduğunu düşünüyorum. 5 sene yeterli bir süre" diye yanıt verdi.

Özoğuz  "O Ses Türkiye gibi programların müzik sektörüne katkısı sizce gerçekten var mı? Saf show business mı olay yoksa?" sorusuna ise "Bir şeyi yapmak için o ortamın bir takım gerektirdikleri var. TV'de program yapmak çok benim anladığım bir iş değil ama O Ses Türkiye kesinlikle müzik sektörüne çok güzel bir dokunuş yaptı. O dönem bizim kültürümüzdeki farklı janrlar ortaya çıktı. Çıkan çok iyi arkadaşlar var. Keşke hep olsa." diye yanıt verdi.