Gökhan Zan'a Billong Suçlaması! Billong Hatayspor Maçında Şike Mi Yaptı?

Galatasaray'ın eski futbolcusu Gökhan Zan'a Billong'un şike yaptığını öğrendiniz ama sustunuz suçlaması!

Spor 18.05.2021 - 15:00 18.05.2021 - 15:14 Ece Sahan

Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamaları sürerken Gökhan Zan ve Ömer Erdoğan şikeyi saklamakla suçlanıyor. Hatay maçında şike mi yapıldı? Gökhan Zan neden kendisine gelen Billong tweetlerini gizledi?

Hatayspor'da oynayan Jean-Claude Billong'un şike yaptığı bunun öğrenilmesi üzerine Billong'un apar topar gönderilmesi şike söylentilerini kuvvetlendirdi.  

Sosyal medyada Galatasaray'ın eski futolcusu Gökhan Zan'a tepki büyüyor. Galatasaray'lı taraftarlar Gökhan Zan'ın Twitter hesabını etiketleyerek " 7-0 biten maçta Skandal hatalar yapan Jean-Claude Billong isimli defans oyıncusunu maçtan sonra neden apar topar gönderdiniz? Ne öğrendiniz yada neden şüphelendiniz? 6 sene formasını giydiğin takım için sessiz kalma, bildiklerini açıklamalısın." diye yazmaya başladı.

Gökhan Zan ise paylaşımının altına gelen "Gökhan Zan bey, Billong hakkında bildiklerini açıklayacak mısınız? bu adamı neden kadro dışı bıraktınız da 4 gün sonra milli takıma seçildi, neden 4 gol yedirdi, maçtan önce kimlerle telefonla konştu. Gizli tanık olun bari."

"Sayın gökhan zan billong nerede ? Onurlu bir insansan bu soruyu yanıtlarsın Billong u bjk maçında devre arasında Neden apar topar çıkarıp maç sonunda sözleşmesini fesh edip ertesi gün ülkesine kaçmasına yardımcı oldunuz ?

Eski futbolcunuz Billong şike yapmış olabilir mi? Ayrıca futbolculuk hayatında ilk kez milli takıma çağrıldı.. Sizde bu oyuncuyu gönderdiniz.." gibi yanıtları gizleyerek iyice söylentileri kuvvetlendirdi..

GÖKHAN ZAN SUSTURULDU MU?

Sarı kırmızılı taraftarlar Gökan Zan'ın iyi bir Galatasaray'lı olduğunu ancak tehdit edilip susturulduğunu iddia etti.

İşte Gökhan Zan'a gelen o yorumlar;

Gelişmelerden Haberdar Olun

@