Gönül Dağı 17. bölüm izle! Gönül Dağı 17. bölümde neler oldu? TRT reyting rekortmeni Gönül Dağı 20 Şubat Cumartesi son bölümünde Ramazan, Taner ve Veysel her şeyi birbirine kattı. TRT Gönül Dağı 17. bölüm 20 Şubat Cumartesi 2021 son bölümü izle.. Gönül Dağı 18. bölüm fragmanı verildi mi? İşte Gönül Dağı 17. bölüm ve Gönül Dağı 17. bölüm özeti!

TRT 1 ekranlarının sevilen ve her hafta reytinglerin birinci sırasında yer alan dizisi Gönül Dağı’nda 20 Şubat Cumartesi akşamı büyük heyecan yaşandı. Diziseverler Gönül Dağı 17. Bölümü ile ekranlara kilitlendi. Şimdi TRT 1 ekranlarında yeni bölümün sona ermesiyle birlikte de Gönül Dağı 17. Bölüm izle, TRT 1 Gönül Dağı 20 Şubat son bölüm izle seçenekleri araştırılmaya başlandı. Ramazan, Taner ve Veysel, ahalinin kendilerine gösterdiği sevgiye çok şaşırırlar. Ancak Ramazan bu sevgiden memnundur. Gönül Dağı 17. Bölüm (20 Şubat Son bölüm) izle seçeneğiyle birlikte son bölüm detayları ve yeni bölüm bilgileri haberimizin devamında sizlerle...

TRT 1 ekranlarının başarılı dizisi Gönül Dağı’nda 17. Bölüm heyecanı bu akşam izleyiciyle buluştu. Her bölümüyle reytinglerde rekor kıran ve geniş izleyiciyi kitlesiyle milyonlarca kişiye hitap eden Gönül Dağı dizisinin 17. Bölümü de büyük heyecana sahne oldu ve büyük beğeni topladı. Televizyonda Gönül Dağı 17. Bölümü izleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler de araştırmalara başladılar. Gönül Dağı 17. Bölüm izle seçeneğiyle birlikte yeni bölümde yaşananlar ve gelecek hafta yayınlanacak Gönül Dağı 18. Bölüm detayları haberimizde sizlerle...

GÖNÜL DAĞI 20 ŞUBAT SON BÖLÜM İZLETaner, Veysel ve Ramazan, üç amcaoğlu, köyde herkesin ilgisine mazhar olurlar. Kasabaya bedava elektrik geleceğini düşünen ahali, bu üçlüyü omuzlarda taşır. Taner, Veysel ve Ramazan’ın kasabaya bedava elektrik getireceğini düşünen köy sakinleri, bu üçlüye hürmette kusur etmemeye başlarlar. En sonunda üçlü isyan eder ve Ramazan “Bizi bir salın!” diye bağırır.

Kasabadakiler, Taner, Veysel ve Ramazan üçlüsüne sucuk, pırasa, sarımsak her şeyi ikram ederler. Herkes bu üçlünün peşindedirler. Köye bedava elektrik geleceği düşüncesinden ve herkesin ilgisinden kaçan üçlü ne yapacaktır? Bu yanlış anlaşılma nasıl düzeltilecektir?

Sefer ve Zahide aşkı ise tam gaz ilerliyor. Sefer ve Zahide bir aradayken, Sefer’in yanık sesi bir kez daha açığa çıkar. Sefer, “Karadır Kaşların” şarkısıyla herkesi hüzne boğar.

Bu arada Zahide’nin çocukları da babalarından uzaklaşır. Babalarının soğukta unuttuğu çocukları Sefer otobüsüne alıp eve götürür. Hem de soğuktan üşüyen İsmet’i de sarıp sarmayalarak...

DARGIN KARDEŞLER BARIŞIR

Ağıtçı Hüseyin ve Düğüncü Muammer ise definenin peşine düşerler! Dişçi Musa da peşlerine takılır. 40 yıllık iki küs kardeşi define aşkı barıştıracak mıdır? Artık kahvede kendilerine gelen atışma tekliflerini de geri çevirmektedirler. Herkes bu ikiliden şüphelenir. Dişçi Musa’nın evine gelen İstanbullu çocuğun babasının mezarının ve definenin peşine düşen Ağıtçı Hüseyin ve Düğüncü Muammer’in yaptıkları kasabalının dilindedir.

DİLEK VE TANER AŞKINDA SON DURUM

Dilek, Taner’e babasıyla ilgili sırrını açıklar! Gülsüm öğretmen ile Dilek’in babası arasında neler yaşanmıştır? Dilek, babasının peşine düşer. Çobanın kendisine verdiği sır Dilek’in içinde kötü bir his doğuruyor.

Taner, Dilek’e “Burası Bozkır, burada kötü hisler barınamaz.” Der ve Gülsüm Öğretmen’le yüzleşmesi gerektiğini söyler. Taner ve Dilek barışırlar. Ancak Taner’in annesi, Dilek’le olan ilişkilerinden ötürü kendisine soğuk davranmaktadır.

Veysel ve Cemile ise çocuk konusunu konuşurlar. İkili arasındaki büyük aşk her şeyin üstesinden gelmeye muktedirdir. İkili tedavi ile çocuk sahibi olmayı çok isterler.

FİKRET, SEFER’İ DÖVDÜRMEK İÇİN ADAM TUTUYORZahide’nin eski eşi Fikret ise Sefer için büyük bir kötülük düşünür. Parayla tuttuğu adamlarla Sefer’e saldırma planı kurar. Çocuklar artık Fikret’in baba olamayacağını görmüşlerdir. Fikret ise bunu yedirememektedir. Bu arada Sefer ve Zahide aşkı artık çocukların da gerçekleri öğrenmesiyle birlikte daha da hızlı ilerlemektedir.

SERDAR’DAN TANER’E YARDIM ELİ

Taner, Veysel, Ramazan ile Dilek, Asuman ve Cemile el birliğiyle çalışmaya başlarlar. Taner hayalini gerçek yapmaya sevdikleriyle birlikte artık daha da yakındır. Taner dedesinden akıl alıp rüzgar türibinini yerleştirebilecekleri bir yer ararlar. Dedesi Taner ve Dilek’e rüzgarın çok olduğu yeri gösterir. O arada yanlarına Serdar gelir. Serdar, Taner’in Abdullah’ın torunu olduğunu öğrenir. Serdar, kasabaya elektrik santrali için yardımı dokunacaksa her şeyi yapmak istediğini Taner’e iletir.

Gülsüm Öğretmen, Belediye Başkanı Celal Bey’e “Keşke kızınıza karşı da gönlünüz bu kadar geniş olsaydı” der ancak bunu Başkan duymamıştır. Gülsüm az daha her şeyi açığa düşürecekti ancak iyi ki Başkan duymadı.

GÖNÜL DAĞI 18. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı’nda heyecan dolu 17. Bölüm bu akşam yayınlandı ve geride kaldı. Dizinin tutkunları şimdi büyük bir merakla Gönül Dağı 18. Bölüm Fragmanı için araştırmalara başladılar. Gönül Dağı 18. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu yanıt arıyor. Gönül Dağı 18. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığında sizlerle paylaşacağız.