TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Gönül Dağı’nın yapımcılığını Ferhat Eşsiz üstleniyor. Görkemli oyuncu kadrosu ve ilgi çeken senaryosuyla ön plana çıkan yapım her hafta seyircilerin ekran başına kilitlenmesine neden oluyor.

Türkiye'de forma giymiş ünlü futbolculardan hangisi ülkesinin A milli formasıyla daha fazla maça çıkmıştır? Türkiye'de forma giymiş ünlü futbolculardan hangisi ülkesinin A milli formasıyla daha fazla maça çıkmıştır?
TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Gönül Dağı’nın yapımcılığını Ferhat Eşsiz üstleniyor. Görkemli oyuncu kadrosu ve ilgi çeken senaryosuyla ön plana çıkan yapım her hafta seyircilerin ekran başına kilitlenmesine neden oluyor. Kısa sürede dikkat çekici bir başarı elde etmeyi başaran dizi hakkında merak edilen durumlarda her geçen gün biraz daha çoğalıyor. Bu bağlamda dizide gelecek bölümde neler olacağı dizi takipçileri arasında merak konusu olup çıktı. Özellikle dizinin takipçileri Gönül dağı dizisi gelecek bölümde neler olacak, Gönül Dağı dizisi 19.bölüm fragmanı yayınlandı mı gibi soruların cevaplarını internet aleminde sıklıkla araştırıyor. Dizide ilerleyen zamanlarda neler olacağına dair ipuçları almak için fragmanın mutlaka görülmesi lazımdır. İşte Gönül Dağı dizisinin fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merak edenler için tüm detaylar:

Gönül Dağı 19.bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?Gönül Dağı 19.bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin son fragmanını izlemek için Gönül Dağı Youtube kanalını ziyaret etmek gerekiyor. Bu kanal üzerinde diziye dair son tanıtımlarına erişebilmek mümkün hale gelirken, bu tanıtım sayesinde gelecek bölümlerde neler olacağına dair fikir yürütebilirsiniz. Ayrıca kanalda Gönül dağı dizisi bölüm özetleri, bölümlerin tamamı, özel sahneler ve daha fazla içeriğe erişmekte mümkün hale geliyor. Bu nedenle dizinin müdavimlerinin bu kanala kısaca bir göz atmasında fayda var gibi gözüküyor.

Son Bölümde Neler Olmuştu?


Gönül Dağı son bölümü sürpriz bir şekilde sona erdiğinden dolayı dizi takipçileri bir sonraki bölümde neler olacağına dair araştırmalar yapmaya başladı. Dizinin son bölümünde Münir Bey elektrik santrali kurulması için harekete geçer. Taner ve amcaoğullarının bu iş için yapmış olduğu araştırmanın sonucunda santral kurmak için bir yer bulurlar. Ancak buldukları bu yer yaşlı bir kadına ait olduğundan dolayı burayı kiralama süreci onların sandığı gibi kolay gitmeyecektir. Yaşlı kadının sahip olduğu hazin hikaye onları derinden etkileyecektir. Artık bu hikayeyi çözmek onların işinin çok daha öncesinde gelecektir. Tüm bunların olup bittiği sırada Seder ise Zahide’yi bir yere davet eder. İkili burada geçmiş hakkında uzun uzun konuşurlar. Bu sırada Sefer’in hazırlamış olduğu bir sürpriz ikilinin ilişkisinin değişmesine neden olacaktır. Gönül Dağı’nın önceki bölümünde Gülsüm’ün tepkisi, Sefer’in yapmış olduğu sürpriz ve daha fazla detay ekrana gelmişti. 19. Bölümde ise önceki bölümden kalan soru işaretlerin aydınlatılması bekleniyor.

Gönül Dağı Dizisi


Gönül dağı dizisi konusu ve oyuncuları bugünlerde sıklıkla araştırılmaya devam ediliyor. Gönül Dağı dizisinde aşkın en saf hali işlenmeye devam ediyor. Özellikle imkansız bir aşkın ele alındığı bu öyküde renkli insanların hayatlarının izlerine de rastlamak mümkün. Yazdığı çoğu hikayede coğrafyada yaşamış olan kişilerin hikayelerini samimi bir dille anlatmaya özen gösteren Mustafa Çiftçi bu senaryoya ilham veren isimlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Çiftçi’nin öykülerinden ilham alınarak oluşturulan dizide hikaye samimi bir dille ele alınıyor. Gönül Dağı oyuncuları arasında ise birbirinden ünlü isimler dikkat çekici gözüküyor. Her geçen gün güncellenmeye devam eden kadrosuyla dizi severlerin ilgisini çeken yapıma önümüzdeki günler farklı isimlerin dahil olacağı tahmin edilenler arasında. Dizinin oyuncuları arasında ise Ecem Özkaya, Ferdi Sançar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Eser Eyüpoğlu, Nazlı Pınar Kaya, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu ve Hüseyin Sevimli Bulunuyor. Gönül Dağı dizisi Anadolu’nun eşsiz güzelliklerine sahip olan Eskişehir Sivrihisar ilçesinde çekiliyor. Önümüzdeki günlerde dizinin farklı illerde de devam edeceğine yönelik tahminler var.