TRT ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı 20. bölüm izle.

Yeşilçam'ın Gaddarı, Hayatın Duygusalı Erol Taş 3 Çocuğunu Neden Yapımcının Kapısına Bıraktı? Yeşilçam'ın Gaddarı, Hayatın Duygusalı Erol Taş 3 Çocuğunu Neden Yapımcının Kapısına Bıraktı?
TRT ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı 20. bölüm izle. Gönül Dağı 20. bölüm tek parça izle! TRT 1 sevilen dizisi Gönül Dağı 20. bölüm tamamı izle! Gönül Dağı 20. bölüm tek parça izle! 13 Mart Gönül Dağı son bölüm tamamı! Gönül Dağı tek parça izle!

Gönül Dağı 20. bölüm tamamı izle!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı'nda bu akşam (13 Mart Cumartesi) heyecan dolu 20. bölüm izleyicisiyle buluştu. Diziseverler, Gönül Dağı 20. bölümü nefeslerini tutarak seyrettiler. Sefer ve Zahide aşkı doludizgin ilerlerken Taner ve Dilek aşkında dalgalanmalar yaşanmaya devam ediyor. Üstelik bu kez başka bir sebep daha ortaya çıkıyor. Gönül Dağı dizisinin 13 Mart son bölümü an itibariyle TRT 1 ekranlarında sona erdi. Diziseverler şimdi büyük bir heyecanla Gönül Dağı 20. bölüm araştırmalarına başladılar. Gönül Dağı 20. bölüm izle, Gönül Dağı 13 Mart Cumartesi son bölüm izle! Gönül Dağı 20. bölüm izle seçeneğiyle birlikte son bölümde yaşananlar haberimizin devamında sizlerle...

Gönül Dağı son bölüm izle!

TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı'nda bu akşam 20. bölüm izleyici karşısına çıktı. Diziseverlerin her bölümünü ve sahnelerini soluksuz izledikleri Gönül Dağı dizisinin 20. bölümü de izleyiciden tam not almayı başardı. Ciritçi Abdullah'ın büyük sırrının ortaya çıktığı Gönül Dağı 20. bölüm an itibariyle TRT 1 ekranlarında sona erdi. Gönül Dağı 20. bölümü izleyemeyenler veya yeniden izlemek isteyenler de, Gönül Dağı 13 Mart SOn Bölüm izle, Gönül Dağı 20. bölüm izle seçeneklerini araştırmaya başladılar. Gönül Dağı 20. bölümü izle seçeneğiyle birlikte son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm detayları ile haberimizin devamında sizlerle...

Gönül Dağı 20. Bölüm İzleGönül Dağı 20. bölüme Ciritçi Abdullah damgasını vurdu! Abdullah Dede, hayat dersi vermeye devam ediyor. Serdar, Ciritçi Abdullah'tan hayatı öğreniyor. Karşılarına çıkan kambur adam ve babası, Serdar'ın bir kez daha hayatı sorgulamasını sağlıyor. Gönül Dağı 20. bölümde Sefer ve Zahide aşkı da dolu dizgin! Son olarak kuyuya düşen Erkan'ı kurtaran Sefer, bu kez aşkı önündeki tüm engelleri kaldırıyor! Sefer ve Zahide aşkı evliliğe doğru hızla ilerliyor. Dilek ve Taner aşkında da işler yolunda gözüküyor.

Taner, Dilek'e umulmadık bir soru soruyor. Bu soruya Dilek'in cevabı ne olacak? Ailelerine bu aşkı anlatmakta güçlük çeken ikili bir yol ayrımına daha mı gelecekler? Ramazan ve Asuman aşkı da tıpkı Taner ve Dilek aşkı gibi sürüncemede kalıyor!

Sefer, Zahide'lere yemeğe gidiyor. Çocukların sorduğu soru Sefer'i zor durumda bırakıyor. Kardeşler arasında biten küslük şimdi de eltiler arasında başlıyor! Gülsüm Öğretmen ile Ciritçi Abdullah arasındaki şifreli sır ne?

Gönül Dağı 13 Mart Son Bölüm İzleCiritçi Abdullah'ın büyük sırrı ortaya çıkıyor! Ramazan, amca oğullarına yeni icadını tanıtıyor. Sefer ve Zahide ise evlilik masasına oturuyorlar. Tüm kasabalı toplanıp ikilinin düğününde mutlu mesut olacakken Cemile'nin bir anda bayılıp yere düşmesi her şeyi alt üst ediyor! Cemile hasta mı yoksa hamile mi? Gönül Dağı izleyicileri, Cemile'nin bir anda bayılıp düşmesiyle çok üzülse de gelecek mutlu haberle çok sevinecekler!

Gönül Dağı 21. Bölüm Fragmanı izle

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı'nda 20. bölüm bu akşam (13 Mart Cumartesi) yayınlandı ve artık geride kaldı. Diziseverler şimdi büyük bir merakla Gönül Dağı 21. bölüm için araştırmalara başladılar. Gönül Dağı 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu yanıt arıyor. Gönül Dağı 21. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz sizlerle bu sayfadan paylaşacağız. Gönül Dağı 21. bölüm fragmanını izlemek için lütfen beklemede kalınız.