Gönül Dağı 27. bölüm fragmanı 8 Mayıs TRT 1 Çoban Hikayesi geliyor

Gönül Dağı 27. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 8 Mayıs 2021 Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Gönül Dağı 27. bölüm fragmanı 8 mayıs 2021 TRT 1 son bölüm tanıtımı. Gönül Dağı gelecek bölüm fragmanı neler olacak.

Gündem 02.05.2021 - 00:06 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Gönül Dağı 27. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 8 Mayıs 2021 Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Gönül Dağı 27. bölüm fragmanı 8 mayıs 2021 TRT 1 son bölüm tanıtımı. Gönül Dağı gelecek bölüm fragmanı neler olacak.

Gönül Dağı 27. bölüm fragmanı

TRT 1’in sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Merakla beklenen Gönül Dağı 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Gönül Dağı 27. bölüm fragmanında neler yaşandı? Zahide ve Sefer evlenecek mi? Dilek ve Taner arasında neler olacak? İşte detaylar…

8 Mayıs 2021 Gönül Dağı fragmanı!

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Gönül Dağı romantizm ve eğlenceyi bir arada sunmaya devam ediyor. Bozkırda bir Anadolu masalının anlatıldığı dizi sımsıcak hikayesi ile seyirciden tam not almayı başardı. Aşk, arkadaşlık, aile bağları, fedakarlık ve ayrılık temalarının işlendiği dizi güçlü oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyor. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden uyarlanıyor. Heyecanla takip edilen Gönül Dağı 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Zahide, Sefer ile mutlu bir hayat kurmak istemektedir. Lakin, Fikret Durmaz’ın bambaşka planları vardır. Fikret, ne olursa olsun Zahide’den ayrılmak istemez. Bu yüzden de çocuklarını kullanmaya karar verir

. Bir yanda çocukları diğer yanda sevdiği adamla kurmak istediği gelecek planları arasına sıkışan Zahide, büyük bir acı çekmektedir. Mahkeme salonunda Sefer’in iyilik yaptığı insanlar onun hakkında konuşur. Bugüne kadar sayısız insana yardım elini uzatan Sefer, emeklerinin karşılığını almıştır. Lakin, hukuk önünde güçlü tarafından Fikret olduğunu kabullenmek zorunda kalır. Yıllar sonra babasına kavuşan Dilek ise derin bir hüzün içerisindedir. Babasını affetmek istemesine rağmen ona olan kırgınlıkları kalbini acıtır. Dilek’in en büyük destekçisi her zaman olduğu gibi Taner olur. Dilek’e çocukluğundan itibaren büyük bir aşkla bağlı olan Taner, onun mutlu olmasını istemektedir. Dede ve torunları Ramazan’ın bereketli sofralarında buluşarak hasbihal etmektedir. Selami’nin Ramazan davulcusu olması da mahallede renkli anların yaşanmasına neden olmaktadır. Fadime’nin ise hastalığının etkileri ortaya çıkmaya başlamıştır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@