Gönül Dağı 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı 3.

Gönül Dağı 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı 3. bölüm fragmanı çıktı mı? Gönül Dağı 3. bölüm fragmanı neler olacak? Gönül Dağı 3. bölüm fragmanı sizlerle. Gönül Dağı son bölüm fragmanı yayında mı? Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı izle! Gönül Dağı 3. bölüm fragmanı 31 ekim 2020 cumartesi tanıtımı çıktı mı?

Gönül Dağı 3. Bölüm Fragmanı

TRT 1’in ilgiyle takip edilen dizisi Gönül Dağı ekran yolculuğuna hızlı bir giriş yaptı. Samimi ve sıcak konusuyla dikkat çeken Gönül Dağı 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Gönül Dağı 3. bölüm fragmanında neler yaşandı? Taner’in Dilek’e sürprizi ne olacak? Ramazan başını neden belaya sokuyor? İşte detaylar…

Gönül Dağı 3. bölüm fragmanı 31 Ekim 2020!TRT 1 ekranında seyirci karşısına çıkan Gönül Dağı dizisi farklı konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekmeyi başardı. Cumartesi akşamları yeni bölümleriyle ekrana gelen dizinin çekimleri Yozgat’ta devam ediyor. Bir Bozkır hikayesi olarak tanıtımı yapılan dizi de üç kuzenin hayata tutunma mücadelesine tanıklık ediyoruz. Taner, çocukluğundan beri büyük bir aşkla bağlı olduğu Dilek’in kalbini kazanmaya çalışıyor. Bu esnada birbirinden komik anlar yaşanıyor. Taner ve amca oğullarının başından geçen eğlenceli olaylar ekran başındaki seyircilerin beğenisini kazanmayı başardı. İlgiyle takip edilen Gönül Dağı 3. bölüm fragmanı yayınlandı.Taner, Dilek’e her konuda yardımcı olmaya çalışmaktadır. Lakin, Dilek’e henüz duygularını söyleyemediği için endişelidir. Ramazan ve Asuman bu konuda Taner’e destek olmaya çalışırlar. Asuman, Dilek’in uzun yıllardır büyük şehirde yaşadığına dikkat çeker. Taner’in üzülmesini ve kırılmasını istemedikleri için onun acele etmemesini tavsiye ederler. Lakin, Taner’in daha fazla bekleyecek tahammülü kalmamıştır. On beş yıldır Dilek’i bekleyen Taner, güzel bir sürpriz ile duygularını ifade etmek istemektedir.

Ciritçi Abdullah’da sazı eline almıştır. İki aile arasındaki düşmanlığı sona erdirmek için daha kararlı bir şekilde harekete geçer. Bozkırda yaşayan insanların sade hayatlarına dikkat çekilen dizi de insan ilişkileri aktarılmaktadır. İnsanların saf duygular çerçevesinde birbirlerine olan yaklaşımları işlenmektedir. Romantizm ve duygu yüklü bölümleriyle Anadolu insanına ışık tutmayı başaran Gönül Dağı, ekran yolculuğunun uzun soluklu olacağının sinyallerini vermeye başladı.