Gönül Dağı 5 Haziran 2021 bu akşam neden yok? Gönül Dağı bitti mi, final mi yaptı?

Gönül Dağı bu akşam neden yok? 5 Haziran Gönül Dağı yeni bölüm neden yayınlanmıyor? Gönül Dağı bitti mi final mi yaptı?

Dizi Haberleri 05.06.2021 - 17:40 05.06.2021 - 17:47 Volkan Arık

TRT 1 ekranlarında Cumartesi akşamları yayınlanan Gönül Dağı dizisi TRT 1 5 Haziran 2021 yayın akışı içinde yer almıyor. Gönül Dağı’nın yeni bölümünü yayın akışı içerisinde göremeyen izleyiciler ise Gönül Dağı bitti mi, final mi yaptı sezon finali mi oldu gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı. Peki 5 Haziran 2021 gününde bu akşam neden yok? Gönül Dağı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Anadolu insanının hikayesini TRT 1 ekranlarına taşıyan Gönül Dağı dizisi yeni bölüm bu akşam yayın akışı içerisinde yer almadı. 5 Haziran 2021 TRT 1 yayın akışını gören izleyiciler ise Gönül Dağı bu akşam neden yok sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki 5 Haziran 2021 Gönül Dağı bugün neden yok? Gönül Dağı dizisi final mi yaptı?

gonul-dagi-5-haziran-2021-bu-aksam-neden

5 HAZİRAN GÖNÜL DAĞI BU AKŞAM NEDEN YOK?

TRT1’in sevilen dizisi Gönül Dağı bu akşam ekranlara gelmeyecek. TRT1 5 Haziran 2021 yayın akışı içerisinde yer almayan dizinin akıbeti herkes tarafından merak ediliyor. Gönül Dağı dizisi geçtiğimiz hafta ekranlara gelen sezon finali bölümü ile sezona ara verdi. Sevilen dizinin sezon finali ekranlara damga vururken izleyicilerde sosyal medyadan sezon finalinden dolayı ne kadar üzgün olduklarını dile getirmişti.

gonul-dagi-5-haziran-2021-bu-aksam-neden-yok

GÖNÜL DAĞI YENİ SEZON 2021 NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Gönül Dağı 2021 yeni sezon ne zaman başlıyor sorusunun yanıtı da şu sıralar en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. TRT 1'in reyting rekortmeni dizisinin yaklaşık 3 ay kadar vereceği konuşuluyor. Gönül Dağı dizisinin yeni sezon çekimlerinin Ağustos ya da Eylül ayında başlaması ve yeni sezonun da eylül ya da Ekim 2021'de yeniden ekranlara geri dönmesi bekliyor. Sevilen dizinin yeni sezon tarihine ilişkin henüz yapımcıdan da kanaldan da bir açıklama yapılmadı. Ancak sezon finalinde sosyal medyada büyük yankı uyandıran dizinin yeni sezonunun bir an önce başlaması izleyicilerin arzusu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@