Gönül Dağı Başrolü Sürpriz Aşkı! Kimse Beklemiyordu! Meğer Gülsüm Ali İlhan

Gönül Dağı dizisinde bomba aşk patladı! Dizinin Berk Atan ile başrolü paylaşan oyuncusu Gülsüm Ali İlhan kendisinden 22 yaş büyük ünlü isimle beraber!

Dizi Haberleri 28.05.2021 - 19:56 28.05.2021 - 19:57 Ece Sahan

Bomba aşk patladı! TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı'ndan aşk bombası! Kimsenin beklemediği aşk ortaya çıktı!

Gönül Dağı dizisinin başrol oyuncusu Gülsüm Ali İlhan'ın ünlü isimle aşk yaşadığı ortaya çıktı. 26 yaşındaki Gülsüm Ali İlhan kendisinden tam 22 yaş büyük olan ünlü oyuncu ile beraber!

TRT'nin ilk bölümünden itibaren reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı'nda Berk Atan ile başrolü paylaşan Gülsüm Ali İlhan gönlünü ünlü oyuncuya kaptırdı. Kendisinden 22 yaş büyük ünlü oyuncu ile aşk yaşayan Gülsüm Ali İlhan'ın aşk bombası patlar patlamaz yorum yağmuruna tutuldu.

Güzelliği ile dikkatleri üzerine toplayan Gülsüm Ali İlhan Gönül Dağı dizisindeki partneri Berk Atan ile yakıştırılan bir partner olmuş ve ikilinin hayranları gerçek hayatta da sevgili olmalarını hayal ettiklerini yazmıştı.

Ancak 26 yaşındaki genç ve güzel oyuncu Gülsüm Ali İlhan gönlünü kendisinden tam 22 yaş büyük olan 48 yaşındaki Durul Bazan'a kaptırdı.

Gülsüm Ali İlhan ve Durul Bazan 2019 yılında ekranlara gelen ve sadece 4 bölüm süren Yüzleşme adlı dizide beraber rol almıştı.

48 yaşındaki oyuncu Durul Bazan, geçtiğimiz haftalarda Gönül Dağı dizisinin setini ziyarete Eskişehir'e gitti. Burada Gülsim Ali İlhan ve Durul Bazan yavru aslanı elleriyle besledi. İkili arasındaki aşk iddiaları böylelikle daha da güçlendi!

DURUL BAZAN KİMDİR?

 20 Eylül 1972 İstanbul doğumludur. Durul Bazan bugüne kadar pek çok dizi ve filmde rol aldı. 2000 yılında Çarli İş Başında isimli dizide Tarkan rolüyle ekranlara adımını atmıştır. Daha sonra 2001 yılında başrolünde Mehmet Ali Erbil ve Emel Sayın'ın yer aldığı Aşkım Aşkım adlı dizide Necati karakterini canlandırmış ve ilk çıkışını yaşamıştır.

Durul Bazan'ın bugüne kadar rol aldğı yapımlar arasında şu ünlü yapımlar vardır;

Papatya ile Karabiber, Martılar Açken, Lahmacun ve Pizza, Yıldızların Altında, Hayat Bilgisi, Yuvam Yıkılmasın, Canım Benim, Tombala, Sensiz Olmuyor, Maskeli Beşler: Irak, Emret Komutanım: Şah Mat, Son Ders: Aşk ve Üniversite, Türkler Çıldırmış Olmalı, Avrupa Avrupa, Kocamın Ailesi, Ağır Romantik

Gelişmelerden Haberdar Olun

@