TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı, izleyenleri ile her hafta Cumartesi günü buluşmaya devam ediyor. Her hafta yayınlanan yeni bölümleri ile izleyenleri adeta ekranlarına başına kilitlemeyi başarıyor. Gönül Dağı dizisinin konusu, oyuncu kadrosu ve karakterleri ise oldukça seviliyor. Gönül Dağı dizisine yeni bir oyuncu daha katılacak. Dizide yer alan Cemile karakterinin ablası olarak diziye katılacak oyuncu merak ediliyor. Gönül Dağı Cemile, dizide en sevilen oyuncular arasındadır. Gönül Dağı dizisinde Cemile karakterini oynayan oyuncu, Nazlı Pınar Kaya'dır. Nazlı Pınar Kaya'nın hayat verdiği Cemile karakterinin ablası, diziye dahil olacak. İzleyenler Gönül Dağı dizisine yeni katılan olan karakter ve oyuncuyu merak etmeye başladı.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisine Cemile'nin ablası katılacaktır. Ayrıca Cemile'nin ablası, Dişçi Musa’nın büyük kızı da olacaktır. Gönül Dağı Cemile'nin ablası kimdir? Gönül Dağı Cemile'nin ablasını kim oynayacak? Gönül Dağı'na ne zaman katılacak?

Gönül Dağı Cemile'nin Ablası Kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Cemile'nin hayatından bahsederken geçmişe gidilmiş ve Cemile'nin ölen annesi ve ablası da gösterilmişti. Gönül Dağı Cemile'nin annesi küçükken yanan eve girmiş ve yanan evdeki kedileri kurtarmaya çalışırken hayatını kaybetmiştir. Sonrasında Cemile'nin ablası da yurt dışına gitmiştir. Ailesinden uzakta, gurbette yaşayan Cemile'nin ablası dizide ara ara gösterilmiştir. Gönül Dağı Cemile'nin küçüklüğü gösterilirken, Cemile'nin ablası da gösterilmiştir. Hatta Cemile'nin babası Dişçi Musa da büyük kızından bahsetmiştir. Dişçi Musa, Cemile'nin ablasının gurbette olduğunu söylemiştir.

Bu sıralar Gönül Dağı dizisinde Cemile'nin ablasından sık sık bahsedilmeye başlandı. Dizide sürekli adı geçen ve Cemile'nin küçüklük zamanları gösterildiği zaman adı geçen Cemile'nin ablasının yakın zamanda diziye dahil olması bekleniyor. Cemile'nin ablasının adı geçtikçe izleyenler de merak etmeye ve sorular sormaya başladı. Gönül Dağı Cemile'nin ablası nerede, neden köyden gitmiş soruları en çok sorulan sorular arasında yerini alıyor. Gönül Dağı Cemile'nin ablası yani Dişçi Musa'nın büyük kızının hakkında merak edilenler, diziye dahil olduğunda belli olacaktır.Gönül Dağı Cemile'nin Ablasını Kim Oynayacaktır?

Gönül Dağı dizisinde annesi küçükken yangında ölen Cemile'nin ablası, yakın zamanda diziye katılacaktır. Gönül Dağı Cemile karakterini oynayan oyuncu Nazlı Pınar Kaya'dır. Yakın zamanda Gönül Dağı dizisine katılacak olan Cemile'nin ablasını hangi oyuncunun oynayacağı henüz belli değil. Gönül Dağı Cemile'nin ablasına hangi oyuncu hayat verecek bilinmese de, Cemile karakterine benzeyen bir oyuncunun katılması bekleniyor.Cemile'nin Ablası Gönül Dağı'na Ne Zaman Katılacaktır?

Cemile’nin ablası yakın zamanda Gedelli kasabasına gelecektir. Gedelli kasabasında yaşayan Cemile ve Cemile'nin babası Dişçi Musa, sessiz sakin bir hayat sürmektedir. Dişçi Musa ve kızı Cemile, yalnız yaşamaktadırlar. Gönül Dağı Cemile'nin annesi, Cemile daha çok küçük yaştayken hayatını kaybetmiştir. Gönül Dağı Cemile'nin annesi yıllar önce yanan bir eve girmiştir. Yanan evde kediler vardır. Cemile'nin annesi kedilerin yangında yanmasını ve ölmesini istemez. Kedileri yangından kurtarmak isteyen Cemile'nin annesi, yangında hayatını kaybeder. Sonrasında ise babası ve ablası ile kalan Cemile, hayatına Gedelli kasabasında devam eder. Ancak dizide görüyoruz ki, Cemile'nin ablası yaşadığı Gedelli kasabasından gitmiş. Cemile'nin ablasının Gedelli köyünden ne zaman ve neden gittiği henüz bilinmiyor. Cemile'nin ablasının adı bu aralar dizide oldukça fazla geçiyor. Cemile'nin ablasının yakında Gedelli kasabasına gelmesi bekleniyor. İzleyenler, ' Cemile'nin ablası Gönül Dağı'na ne zaman katılacak?' diye sormaya başladı. Cemile'nin ablasının Gönül Dağı'na ne zamna katılacağı tam olarak belli değildir ama yakın zamanda dizide Cemile'nin ablasını görmeye başlayacağız.