Gönül Dağı Ecem Özkaya Şoku! Eski Eşi Mustafa Üstündağ sonra diziden ayrılıyor

Mustafa Üstündağ kendini mafya rolüne kaptırmaya devam ediyor. Gönül Dağı dizisinde oynayan eski eşi Ecem Özkaya'yı ve dizideki partneri Ferdi Sancar'ı tehdit etmişti!

Dizi Haberleri 14.05.2021 - 23:15 14.05.2021 - 23:15 Ece Sahan

Bir zamanların Kurtlar Vadisi dizisindeki Muro'su Mustafa Üstündağ'ın vukuatları bitmiyor! Geçtiğimiz günlerde TOSFED yetkilisine silah ile saldırıda bulunan ve gözaltına alınan Üstündağ şimdide eski eşine musallat oldu!

TRT'nin reyting rekorları kıran dizisi Gönül Dağı'nda beklenmedik ayrılık! Ayrılık sebebi hemde eski eş durumu!

Ünlü oyuncu Mustafa Üstündağ şu sırlar ekranlarda uzak olmasına rağmen son günlerde sıklıkla basın yer alıyor. En son Bodrum’da yapılan otomobil yarışları sırasında TOSFED yetkilisine karşı karıştığı silahlı kavga sonrası gözaltına alınan oyuncu Mustafa Üstündağ şimdide Gönül Dağı'nın Zahide'si Ecem Özkaya'yı ve dizinin Sefer'i Ferdi Sancar'ı tehdit etti! 

Sosyal medyada Gönül Dağı dizisinde bir sahne paylaşımını gören ve kıskançlık krizine girdiği öğrenilen Mustafa Üstündağ Ferdi Sancar'a sosyal medyadan sinkaflı ağır hakaretli onlarca mesaj attı!

Mıustafa Üstündağ'ın Ferdi Sancar'a "Lan senin yolunu si....m. Bu bir tehdittir... Ya git şikayet et ya da senin... zzzzz... A...a k...m ya... oyuncusu.... 05... Beni ara. Aramazsan bu yazdığımı yayınlarım. Bu fotoğrafı kaldıracaksın. Biliyorsun, değil mi? Üzülürsün. Oğlum illaki uyanacaksın. Sana var ya... O fotoğraf kalkacak. Yandım oğlum, sen de yandın." diye mesajlar attı.

HIZINI ALAMADI YAPIMCIYA SARDI!

Ferdi Sancar bu mesajlara karşılık vermeyince Mustafa Üstündağ, bu kez Gönül Dağı dizisinin yapımcısı Ferhat Eşsiz'e ulaştı.

Ferhat Eşsiz’i aradığı öğrenilen ancak kendisine ulaşamayan Üstündağ bu sefer de yapımcının küçük oğluyla fotoğrafını Instagram hikayesinde yayınladı ve "Kardeşim ararsın di mi? Aradım ulaşamadım. Yapımcı Emre yoğunluktan açamıyor telefonu. Beni arasana e mi" diye yazdı.

Bundan da dönüş alamayan Üstündağ bu sefer de yine yapımcının çocuğunun fotoğrafını “Maşallah süpanallah dostum. Ararsın e mi” mesajıyla paylaştı.

PAYLAŞIMI KALDIRDI!

Bu sırada Ferdi Sancar'ın, Mustafa Üstündağ’ın tehdit mesajları sonrası Ecem Özkaya ile olan paylaşımını kaldırdığı görüldü.

Sosyal medyada ise Mustafa Üstündağ'a tepkiler sürüyor. Pek çok kullanıcı "Mafya dizilerinde oyanayanlar kendilerini rollerine kaptırıyor galiba. Kendisi sevgili yapmış ama hala eski karısının derdinde! Birde oyuncu olacaklar. E madem ahlaksızlık neden oyuncuyla evlendin" diye yazdı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@