TRT1 ekranlarında her hafta Cumartesi günü izleyicisi ile buluşan Gönül Dağı dizisi başarıyı yakaladı. Gönül Dağı dizisi, ilgi çekici konusu ile izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı.

Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Kübra’nın Kadrosuna Sürpriz İsim Katıldı! Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Kübra’nın Kadrosuna Sürpriz İsim Katıldı!
TRT1 ekranlarında her hafta Cumartesi günü izleyicisi ile buluşan Gönül Dağı dizisi başarıyı yakaladı. Gönül Dağı dizisi, ilgi çekici konusu ile izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Dikkatleri üzerine toplayan Gönül Dağı dizisi oyuncuları da merak edilmeye başlandı. Başarılı, genç ve dinamik oyuncu kadrosu ile izleyiciden tam not alan Gönül Dağı dizisi, mekan seçimi konusunda da beğeni topladı. Eşsiz manzarası, doğa ile iç içe oluşu ile izleyenlerin içini açmayı başardı. Gönül Dağı dizisi her hafta Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Yayınlandığı gün olan Cumartesi günleri, reyting konusunda ilk sıralarda yer almayı başarıyor. Gönül Dağı dizisinde işlenen konu, konunun ilgi çekici ve farklı olması diziyi diğer dizilerden ayırıyor. Gönül Dağı dizisinin çekildiği yer kadar dizide yer alan oyuncular da merak ediliyor. Gönül Dağı dizisinde yer alan tanındık başrol oyuncularının yanında, daha az tanınan oyuncular da merak ediliyor.

Gönül Dağı dizisinin oyuncu kadrosunda; Gülsim Ali, Berk Atan, Cihat Süvarioğlu, Ecem Özkaya gibi dizide yer alan isimlerin yanında isimleri henüz bilinmeyen ekranlarda çok görmeye alışık olmadığımız oyuncular da yer alıyor. Gönül Dağı dizisinde Erkan rolü ile ekranlara çıkan ve izleyicinin sevdiği isimlerden olan Samet Arda Mercan ise en çok merak edilen isimlerden oldu. Gönül Dağı dizisinin izleyicileri internetten Gönül Dağı Erkan'ın gerçek adını, kim olduğunu araştırmaya başladı. Gönül Dağı Erkan kimdir ? Gönül Dağı Erkan gerçek adı, yaşı nedir ?Gönül Dağı Erkan kimdir ? Gönül Dağı Samet Arda Mercan kimdir ?

Gönül Dağı Erkan kimdir ?

Gönül Dağı Erken, Zahide'nin büyük oğludur. Taner'in ablası Zahide'nin büyük oğlu olan Erkan, akıllı bir çocuktur. Zahide'nin oğlu olarak dizide yer alan Erkan, okulda arkadaşları ile kavga eder. Erkan'a sınıf arkadaşı, annesi hakkında kötü sözler söyler. Erkan, Zahide'ye kötü sözler söyleyen sınıf arkadaşını okul çıkışında döver. Annesine kötü ve üzücü sözler söyleyen sınıf arkadaşına kızan Erkan sınıf arkadaşını dövünce, okul çıkışında da babası Erkan’ı döver.

Zahide, oğlu Erkan'ı okul çıkışında okuldan almaya gider. Okul çıkışına gittiğinde durumu öğrenir. Zahide, Erkan'ı okuldan almaya gittiği zaman yanında Sefer'de vardır. Sefer öfke ile Basri'yi uyarır. Basri'yi Erkan'ı dövdüğü için döver. Zahide, Sefer'in onu ve oğlunu korumasına sevinse de Sefer'i de dikkatli olması konusunda uyarır.

Gönül Dağı'nın Erkan'ı Samet Arda Mercan kimdir ?

Samet Arda Mercan, şimdiler de Gönül Dağı dizisinde Zahide'nin oğlu Erkan rolünü canlandırmaktadır. Ayrıca Samet Arda Mercan Covid-19 ile ilgili olan evde kal kamu spotu olan reklam filminde de oynamaktadır. Henüz 11 yaşında olan çocuk oyuncu Samet Arda Mercan'ın ilk dizi projesi Gönül Dağı olmuştur. Samet Arda Mercan'ın menajeri Melih Değirmenci'dir. Konya'da doğan Arda Samet Mercan, anneler günü sosyal medya reklam filminde de oynamıştır.Gönül Dağı dizisi oyuncuları kimler ? Gönül Dağı dizisi oyuncu kadrosu:

Gülsim Ali- Dilek

Berk Atan- Taner

Cihat Süvarioğlu- Taner

Ecem Özkaya- Zahida

Semih Ertürk- Veysel

Verdi Sancar- Dolmuşçu Sefer

Çiğdem Aygün- Keriman

Feyza Işık- Döndü

Ali Düşenkalkar

Ferhat Eşsiz