Gönül Dağı Fadime kimdir? Gönül Dağı Dişçi Musa'nın en büyük kızı Fadime kim oynuyor? Gönül Dağı Fadime gerçekte kim?  Cemre Melis Çınar kimdir? Cemre Melis Çınar rol aldığı diziler gibi detayları en masum aşkların yaşandığı Gönül Dağı yeni karakteri Fadi

Müjde Ay Yapım'dan Geldi! Evimiz Hollywood’da Sonrası The Sopranos da Türkiye Uyarlaması İle Geliyor! Müjde Ay Yapım'dan Geldi! Evimiz Hollywood’da Sonrası The Sopranos da Türkiye Uyarlaması İle Geliyor!
Gönül Dağı Fadime kimdir? Gönül Dağı Dişçi Musa'nın en büyük kızı Fadime kim oynuyor? Gönül Dağı Fadime gerçekte kim?  Cemre Melis Çınar kimdir? Cemre Melis Çınar rol aldığı diziler gibi detayları en masum aşkların yaşandığı Gönül Dağı yeni karakteri Fadime'nin dahil olacağının son fragmanda karşımıza çıkması sonrasında sizler için araştırdık. Kırmızı Oda dizisinde gösterdiği performans ile çok sevilen Cemre Melis Çınar Gönül Dağı kadrosuna Fadime karakteri ile katıldı.

Gönül Dağı Dişçi Musa'nın kızı Fadime karakterini bizlere sunacak olan oyuncu hakkında geçtiğimiz günlerde ortaya atılan iddialarda Gönül Dağı Fadime karakteri ile karşımıza çıkacak olan ismin Tozkoparan İskender'in Saniye'si olduğu söyleniyordu.  Öyle ki Gönül Dağı yapımcılarından rol için teklif aldığı bile sosyal medya da çok konuşulmuştu. Gönül Dağı ile Tozkoparan İskender'in yayın günlerinin farklı olması bu idiaları kuvvetlendirirken, sonrasında bu açıklamanın ayyuku çıktığı gözler önüne serildi.

Ekranların en naif işlerinden biri olan TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi bozkır'da bir Anadolu masalı sloganı ile reyting rekorlarını kırarak yoluna tam sürat devam ederken, Eskişehir Sivrihisar ilçesinde çekilen dizi de bu akşam yepyeni bir karakter heyecanı yaşanıyor . Anadolu kasabasında yaşayan gönülleri fethetmeyi başaran  her bölümü ilgi ile takip edilen dizi farklı hikayesi ile izleyenlerin beğenisini kazanırken , Gönül Dağı 13 Mart akşamı yayınlanacak olan 20 . bölümünde Gülsüm Ali İlhan Berk ata'nın başrollerini paylaştığı diziye yeni bir karakter dahil olacağı geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı . Gönül Dağı Fadime karakteri Gönül Dağı 20 bölümünde bizlerle birlikte olacak. Peki Gönül Dağı dişçinin kızı Fadime karakterini kim canlandıracak ? Gönül Dağı Fadime karakteri ile bizlerle birlikte olacak olan isim Cemre Melis Çınar olmakta iken Cemre Melis Çınar en son TV8 de yayınlanan Kırmızı oda dizisinde Melis Sözen in canlandırdığı alya'nın annesi olarak bizlerle birlikte olmuştu


Cemre Melis Çınar en son hangi dizide oynamıştır


Yukarıda da belirttiğimiz gibi Kırmızı Oda dizisinde Melis Sözen in canlandırdığı Alya'nın annesi karakteri ile bizlerle birlikte olan Süreyya karakterini canlandıran Cemre Melis Çınar gerçek hikayeye dayanan olayların nüks edildiği dizide şizofren kadın rolünü canlandırmıştır ve izleyenlerin tüylerini diken diken eden görüntüler sonrasında Cemre Melis çınar'ın oyunculuğu daha da çok dikkat çekmiştir. Cemre Melis Çınar bu kere Gönül Dağı fadime'si olarak bizlerle birlikte olacak

Cemre Melis Çınar Instagram adresi


Cemre Melis Çınar (@cinarmelis) •

289.9k Followers, 977 Following, 277 Posts -

Gönül Dağı FAdime nasıl bir karakter?

Nuri  Gökaşan canlandığı karakter olan dişçi Musa'nın kızı Fadime seneler sonra köye geri dönecektir. Anesinin vefatı ve babasının kendisini kovması sonrasında terk-i Diyar eden  Gönül Dağı  Fadime babası Musa ile tekrardan barışmaya karar verip köye dönmesi akabinde Gönül Dağı dizisi çok karışacağa benziyor.

Melis Cemre Çınar rol aldığı diziler

2005 senesinden beri oyunculuk yaptığını öğrendiğimiz Cemre Melis Çınar 1991 yılı doğumlu ve Ankaralıdır . En çok dikkat çeken karakteri Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandıran Cemre Melis Çınar Arka sokaklar'ın Aslı'sı olarak da tanınmaktadır.

Rol Aldığı Diziler:


 

Yaralı Kuşlar (Melis, 2019)

Bir Umut Yeter (2018)

Kaçak Gelinler (2014)

Elif  (Arzu, 2014)

Arka Sokaklar (Aslı, 2014)

Muhteşem Yüzyıl (Cariye, 2013)

 

Rol Aldığı Sinema Filmleri:


 

İçimdeki Hazine (Sema, 2018)

Cenaze İşleri (Serpil, 2017)