Gönül Dağı Fadime kimdir? Gerçek adı nedir? Cemre Melis Çınar oynadığı diziler

TRT1 ekranlarının çok sevilen cumartesi dizisi yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Yeni oyuncuların kadroya dahil olduğu Gönül Dağı'nda son ortaya çıkan karakterlerden biri de Dişçi Musa'nın kızı Fadime oldu. Diziyi takip edenler Gönül Dağı

Dizi Haberleri 01.05.2021 - 23:36 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Başrollerini Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Yavuz Sepetçi ve Ege Aydan'ın paylaştığı Gönül Dağı dizisi severek izlenmeye devam ediyor. Bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan üç kuzenin hikayesini anlatan Gönül Dağı'na yeni karakterler gelmeye devam ediyor. Bunlardan biri de Dişçi Musa'nın yıllar görmediği Fadime adındaki kızı oldu. Haliyle diziyi izleyenler de Gönül Dağı Fadime kim? sorusuna yanıt aramaya başladı.

Gönül Dağı dizisinde Fadime karakterine Cemre Melis Çınar hayat veriyor. Son olarak Kırmızı Oda dizisinde Süreyya'ya hayat veren ve performansıyla adından söz ettiren Cemre Melis Çınar de merak edldi. Peki gelelim  Fadime Kimdir sorusunun cevabına...

Gönül Dağı Fadime kimdir?

Dişçi Musa’nın bir zamanlar sinir ile kovduğu daha sonrasında pişmanlar yaşadığı, annesinin vefatından sonra köyü ve babasını terk eden Fadime yıllar sonra geri dönmesi ile olayların değişeceği beklenilmektedir. Bilhassa Veysel ve Cemile tarafından işlerin karışacağı Fadime nasıl bir karakterle ortaya çıkacağı merak konusu olmuştur.  Anladığımız kadarıyla ölümcül bir hastalığı olan Fadime, bu akşamki bölümde kurtuluşu olmadığını babasına söylerken de fenalaştı. Gönül Dağı dizisinin Fadime'si Cemre Melis Çınar kça yaşında, nereli?

Cemre Melis Çınar hangi dizilerde rol aldı, nereli? 

13 Mayısıs 1991 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olmuştur. İlk dizisi olan Elif dizisinde ekranların karşısına çıkmıştır. Daha sonra Yaralı Kuşlar, Bir Umut Yeter, Kefaret dizisinde rol almıştır. En son Kırmızı Oda’da Alya’nın annesi Süreyya'ya hayat vermiştir. Oyunculuğu ile kendisinden söz ettirmeyi başarmıştır. Şimdilerde ise reytingleri oldukça yüksek olan Gönül Dağı dizisinde Fadime karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkmayı hazırlanmaktadır.  

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@