Gönül Dağı Ramazan ile Asuman evlenecek mi? Hayatları nasıl olacak her yerde aranmaya başladı. Bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin hikayesini anlatan Gönül Dağı dizisinde Berk Atan, Gülsim Ali

Gönül Dağı Ramazan ile Asuman evlenecek mi? Hayatları nasıl olacak her yerde aranmaya başladı.Bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin hikayesini anlatan Gönül Dağı dizisinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Yavuz Sepetçi, Ege Aydan, Semih Ertürk ve Ecem Özkaya gibi isimler rol alıyor. Sıcak hikayesiyle izleyenleri ekran başına kitleyen Gönül Dağı’nda Asuman ile Ramazan’ın aşkı dikkat çekiyor.


Ramazan ile Asuman’ın hayatı nasıl olacak?


Son haftalarda iyice yakınlaşan ikiliden; belediye başkanının kızı olan Asuman, başta Ramazan’a yüz vermese de sonrasında ondan etkilenmeye başladı. Ramazan’ın kuzenlerinin arasına Asuman’ı da dahil etmesi; aşkının anlaşılmasına sebep oldu. Geçen bölümde de Ramazan’ın Asuman’ı türkü yarışmasına götürmesi ikilinin aralarının daha iyi olmasını sağladı. Tüm bu gelişmelerin ardından  Ramazan ile Asuman evlenecek mi? Merak edildi.

 

Asuman-Ramazan aşkı nasıl devam edecek? Bitecek mi


Gönül Dağı dizisinde Asuman, bir o kadar güzel ve gururlu bir kızdır. Belediye başkanının kızı olan Asuman, gözü yükselerde görünse de öyle biri değildir. Ramazan ise fakir ve gururlu bir gençtir, Asuman’a da çok aşıktır. Ramazan’ın sevgi dolu halleri Asuman’ın kendisinden etkilenmesine sebep oldu. İkili sevgili olsalar da önlerinde büyük engeller var. İlk olarak Ramazan, iyi bir iş bulmalı. Öte yandan babasının baskısından sıkılan Asuman, özgürlüğüne düşkün Ramazan’da kendisini buldu. Önümüzdeki bölümlerde ise Ramazan kuzenleriyle iyice yakınlaşırken bu birlikteliği Dilek ve Asuman da dahil olacaktır.


Gönül Dağı Ramazan ile Asuman evlenecek mi?


Öte yandan Gönül Dağı izleyicilerinin en merak ettiği şey Ramazan ile Asuman’ın evlenip evlenmeyeceği oldu. TRT’nin sevilen dizilerinden biri olan Gönül Dağı’nda herkesin mutlu olması tabii ki izleyenlerin tek isteği… Bunu göz önüne aldığımızda Ramazan ve Asuman ilerleyen süreçte kesinlikle evleneceklerdir. Ancak bu evlilik birçok engelle mücadele etmek durumunda kalacak ve kolay olmayacaktır.