Gönül Dağı Selma Gönül Dağı dizisine 70. bölümde girmiş olsa da hala daha merakla araştırılıyor. Peki Gönül Dağı Selma kimdir? Melis Sevinç kaç yaşında Instagram hesabı nedir? İşte detaylar...

Gönül Dağı Selma öğretmen kimdir? Gönül Dağı Selma Öğretmen Gönül Dağı'na kimin için geldi. Gönül Dağı Selma öğretmen ilşe Taner Sevgili olacak mı sorusu Taner'i Dilek sonrasında kimseye yakıştıramayan izleyici tarafından merakla araştırılıyor.  Peki Gönül Dağı Selma karakteri ile karşımıza çıkan pyuncu Melis Sevinç kimdir? Melis Sevinç kaç yaşında detaylarını sizleriçin haberimizde sunacağız. 

Gönül Dağı Selma öğretmen karakteri merakla araştırılıyor . Yahya samancı'nın yönetmen koltuğunda oturduğu, adeta küllerinden doğduğu bilenen Gönül Dağı dizisinin yeni karakteri Selma öğretmen merakla araştırılıyor.

Gönül Dağı dizisi Selma öğretmen karakteri kimdir ?

Gönül Dağı dizisi Selma öğretmen karakteri ile karşımıza çıkar oyuncu kimdir? Melis Sevinç kaç yaşında? Melis Sevinç rol aldığı diziler hangileri işte detaylar...

Gönül Dağı'na öyle bir karakter dahil olduk ya güneşi toplayan adamın kızı Selma öğretmen tüm izleyicileri şaşırttı . Senaryosunun gün gün heyecanla devam ettiği, Gönül Dağı dizisi Selma öğretmen karakteri ile izleyici adeta şaşkınlığını gizleyemezken, kalburla Güneş toplayan adamın seneler önce yetimhaneye verdiği kızı Selma öğretmen çıkageldi. Peki Gönül Dağı'nda Selma öğretmen kimoynuyor? Gerçekte kim? sorusunun yanıtı olarak da karşımıza çıkan isim Melis Sevinç kimdir?= rol aldığı diziler hangileridir.

Gönül Dağı dizisine ana karakter olarak dahil olan isim Selma Öğretmen gerçekte Melis Sevinç olarak karşımıza çıkmakta.

Gönül Dağı dizisine 2. sezonda katılan Selma Öğretmen karakterine melis Sevinç 'tir. Melis Sevinç sektörde yeni tanınan isimlerdendir. 

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

Gönül Dağı Selma Öğretme karakteri nasıl bir karakterdir?

Güzeller güzeli oyuncu Melis Sevinç'in karşımıza Gönül Dağı Selma öğretmen olarak çıkması izleyici şaşırtmıştı. Ancak oyunculuktaski başarısı ile Taner'e yakışacağı söyleniyordu.  İlerleyen bölümlerde Taner ile yakınlaşıp yakınlaşmayacağı izleyicinin nabzına göre belirlenecek iken Melis Sevinç'in rol aldığı dizikler hangileridir sorusu da hala daha araştırılıyor. 

ID İletişim Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan Melis Sevinç, Hayaller ve Hayatlar dizisi ile kariyerine başlamıştır. 

Meral Sevinç Instagram hesabı

Instagram hesabını çok sık kullanmayan Meral Sevinç'in 75 gönderisi bulunmaktayken sayısı 2000 olan takipçileri Gömnül Dağına katılması sonrasında artmaya başlamıştır.