TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı dizisinde Veysel katil mi?Zeki'yi kim öldürdü?

Ah Belinda Filminin Konusu Nedir? Neslihan Atagül’den Muhteşem Performans… Ah Belinda Filminin Konusu Nedir? Neslihan Atagül’den Muhteşem Performans…

Cumartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi TRT'nin Gönül Dağı dizisinde Veysel katil mi değil mi sosyal medyayı salladı.

Reytinglerde rekortmen olan TRT'nin göz bebeği dizisi Gönül Dağı'nda Veysel, Zeki'yi öldürdü mğ? Veysel katil mi? Zeki'yi kim öldürdü?

Gönül Dağı dizisi yine bomba gibi bir bölümle sosyal medyayı salladı. Gönül Dağı dizisinin bugün yayınlanan 73. bölümünde Veysel Zeki'yi öldürdü mü merak edildi. Sosyal medya da Veysel, Zeki'yi gerçekten öldürdü mü sorusu ile dizinin fanları tartışmaya başladı. 

Gönül Dağı Zeki'yi kim öldürdü? Veysel katil mi çıkacak?

Gönül Dağı dizisinde Zeki, Veysel'in evini basmış ve Cemile'nin merdivenden düşmesine ve çocuğunu düşürmesine neden olmuştu. Gönül Dağı yeni bölümünde Veysel'in Zeki'yi öldürdüğü tartışması başladı. 

Veysel'in kaportacısında bıçak çıkınca işler sarpa sardı. O bıçak gerçekten Veysel'in Zeki'yi öldürdüğünün kanıtı mı? Sosyal medyada bıçağı bırakan kişinin kim olduğu ve Veysel'in Zeki'yi öldürüp katil mi olup olmadığı merakla tartışılmaya başlandı.